Hotel Classic Nový Bydžov


Hotel Classic

U Památníku 1185, Nový Bydžov
ubytování v okrese Hradec Králové
Foto Hotel Classic
Hotel Classic  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Classic - levné a kvalitní ubytování v Novém Bydžově a blízkosti Hradce Králové. Z. veme Vás k pobytu v našem rodinném hotelu Classic v centru Nového Bydžova

Levné ubytování v Novém Bydžově a blízkosti Hradce Králové Malebné okolí Nového Bydžova lze poznat vycházkami do okolí a zejména dnes oblíbenou cykloturistikou. Na kole je možné vyjet po deseti naučných cyklotrasách od 25 do 55 km. Za návštěvu stojí zejména 15 km vzdálený Hrádek u Nechanic se zámeckým parkem, 10 km vzdálený zámek Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou a památník selských bouří z roku 1775, roubené kostelíky se zvonicemi v Měníku a ve Vysočanech, románský kostel sv. Prokopa ve Starém Bydžově, naučná stezka dr. Vojtěcha ve Skřivanech, trámový roubený kostelík sv. Jiří v Loučné Hoře, památník bitvy U Chlumu, vojenský hřbitov a mnohé další. Po turistické vycházce Vám jistě příjde vhod návštěva našeho restaurantu "CLASSIC".

Pokoje v hotelu

K dispozici jsou 1 - 5 lůžkové pokoje a 1 - 2 lůžkové Executive apartmány

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Classic stravování

K dispozici je restaurant s velkou nabídkou specialit.

Řekne se Nový Bydžov, ale kde Hotel Classic hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Classic U Památníku 1185 Nový Bydžov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Classic

Hotel Classic recenze na ubytování Nový Bydžov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Classic kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Classic na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Classic můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Classic z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1173 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Classic a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Classic je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Classic je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 165 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.