Hotel Grand Tanvald


Hotel Grand Tanvald

Protifašistických bojovníků 337, Tanvald
ubytování v okrese Jablonec nad Nisou
Foto Hotel Grand Tanvald
Hotel Grand Tanvald - rezervovat ubytování nyní

HOTEL GRAND se nachází v klidné obytné části města poblíž jeho centra a nedaleko hlavní mezinárodní silnice na Harrachov a dále do Polska.

Díky výhodné poloze poblíž centra Turnova se nabízí možnost širokého sportovního vyžití. Večer lze využít kulečníkový sál, šipky, stolní fotbal a nebo příležitostné taneční zábavy.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha), televizí, satelitem a ledničkou. Pokoje jsou nekuřácké s možností využití kuřácké místnosti na patře.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Grand Tanvald stravování

Restaurace o kapacitě 50 míst se nachází v levé části přízemí. Hotelovou restauraci doporučujeme pro klidnější posezení s přáteli, pro naše nejmladší zákazníky je připraven dětský koutek. Nekuřácké prostředí v době oběda je samozřejmostí. Nabízíme možnost uspořádání společenských akcí, obchodních setkání nebo firemních školení.

Snídaně podáváme v hotelové restauraci od 7 do 10 hodin nebo dle dohody.

Pizzerii naleznete v přízemí v pravé části hotelu. Pizzerie s kapacitou 70 míst včetně barového posezení slouží k podávání svačin a obědů.

Popis okolí hotelu, Tanvald

V zimních měsících jsou k dispozici lyžařská střediska, v letních měsících je okolí hotelu vhodné pro turistiku, cykloturistiku nebo výlety do Jizerských hor, Krkonoš i známého Českého ráje.

Skiareál Špičák 4 km, Harrachov 14 km, lyžařské a snowboardové školy. Nástupní místa na běžecké tratě (50 km dlouhá Jizerská magistrála). Ideální prostředí pro vyjížky na kolech a pěší turistiku. Přírodní koupaliště v Tanvaldě, v Jablonci a Liberci (13-20 km) kryté bazény, přehrada, aquapark.

Řekne se Tanvald, ale kde Hotel Grand Tanvald hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Grand Protifašistických bojovníků 337 Tanvald. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 500 m

Doplňující informace

Děti od 3 do 12 let 50 % sleva. Zapůjčení kojenecké postýlky vč. peřinek 50, - Kč / noc Poplatek za psa nebo kočku činí 100, - Kč / noc

Služby při ubytování

Hotel Grand Tanvald Tanvald Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, hotelový transport, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát bowling, zapinkat stolní tenis, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Grand Tanvald poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Grand Tanvald nabízí: restaurace, pizzerie.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Hotel Grand Tanvald

Hotel Grand Tanvald recenze na ubytování Tanvald

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Grand Tanvald kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Grand Tanvald na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Grand Tanvald můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Grand Tanvald z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2134 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Grand Tanvald a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Grand Tanvald je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Grand Tanvald je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 67 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.