Hotel Lesní Chata Kořenov


Hotel Lesní Chata

Foto Hotel Lesní Chata
Hotel Lesní Chata  - rezervovat ubytování nyní

Tříhvězdičkový Hotel Lesní chata Kořenov se nachází v krásném prostředí obce Kořenov na hranici Krkonoš a Jizerských hor. Hotel je situován v malebné prřírodě s krásným výhledem na Krkonoše. Díky výhodné poloze je z Kořenova snadný přístup do významných zimních lyžařských středisek jak v Krkonoších, tak i v Jizerských horách.

Jeho nespornou výhodou je pro jarní, letní i podzimní období, že je umístěn přímo na hlavní cyklistické a turistické trase spojující Jizerské hory a Krkonoše. Hotel je vhodný pro klienty, kteří hledají stylové komfortní ubytování na horách s možností lyžování a dalších zimních i letních sportovních aktivit.
V hotelu byla k 31. 8. 2006 dokončena kompletní rekonstrukce - byl postaven úplně nový objekt na místě původní budovy při zachování originálního stylu místní horské architektury.

Hostům je k dispozici restaurace, bar, relaxační zóna, whirlpool, sauna, stolní tenis, posilovna, dětský koutek a vlastní sjezdovka s vlekem.

Pokoje v hotelu

Hotel má kapacitu 89 lůžek a 20 přistýlek ve 39 pokojích. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem s přímou provolbou, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Některé větší pokoje a apartmány jsou vybaveny minibarem.

24 dvoulůžkových pokojů 1 apartmán typu 3+2 (2 místnosti) 3 dvoulůžkové pokoje s 1 př. 1 apartmán typu 3+2 4 dvoulůžkové pokoje se 2 př. 1 apartmán typu 4+2 (2 místnosti) 3 třílůžkové pokoje 1 apartmán typu 4+2 2 třílůžkové pokoje s 1 př
Bezdrátové internetové připojení je pak poskytováno zdarma v prostorách hotelové restaurace a baru.
Za příplatek je možné ubytovat se i s domácím mazlíčkem.

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lesní Chata stravování

Hosté Hotelu Lesní chata mohou využít gastronomických služeb hotelové restaurace, v jejíž nabídce se nachází pokrmy teplé i studené kuchyně.
Restaurační zařízení lze využít také k uspořádání rodinných oslav či firemních akcí.

Zajišťujeme ucelený gastronomický servis - coffee breaky, slavnostní menu, bankety, rauty…

Řekne se Kořenov, Jizerské hory, ale kde Hotel Lesní Chata hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lesní chata Kořenov 463 Kořenov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Nabízíme možnost celodenního (i skupinového) stravování, firemních školení. sportovních soustředění, krátkodobých i dlouhodobých pobytů. Vhodné i pro rodiny s dětmi.


Fotogalerie ubytování Hotel Lesní Chata

Hotel Lesní Chata recenze na ubytování Kořenov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lesní Chata kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lesní Chata na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lesní Chata můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lesní Chata z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.790 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lesní Chata a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lesní Chata je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lesní Chata je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 33 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.