Parkhotel Smržovka


Parkhotel Smržovka

Foto Parkhotel Smržovka
Parkhotel Smržovka - rezervovat ubytování nyní

Parkhotel je situován v krásném prostředí ve stínu letitých stromů městského lesoparku s krásným výhledem na Jizerské hory a Krkonoše. Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Je ideálním místem pro trávení letní i zimní dovolené, pro firemní akce, školy v přírodě i sportovní soustředění. Jizerskohorské městečko Smržovka leží na křižovatce několika turistických značených cest, které umožňují návštěvníkům důkladně poznat naše nejsevernější hory. Celá řada rozhleden, vodních nádrží, architektonických zajímavostí, cyklotras, sjezdových a běžeckých lyžařských tratí i chráněných území Smržovku předurčuje k rekreačnímu využití ve všech ročních obdobích.

Parkhotel se nachází v klidné části obce uprostřed lesoparku. Dosažitelnost autem, vlakem 800m, autobusem 800m.
Hotel má kapacitu 33 lůžek na 2, 3 a 4 –lůžkových pokojích s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením. Součástí je kuřácká i nekuřácká restaurace, s možností posezení na venkovní terase.

K dispozici je 56 míst v nekuřácké a 46 míst v kuřácké restauraci.

Nechybí zde ani venkovní dětské hřiště. V hotelu je k dispozici bezplatné připojení Wi-Fi. Akceptujeme platební karty.

Pokoje v hotelu

Nabízíme 6 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a toaletou, satelitní televizí a Wi-Fi připojením na internet.

Parkování u objektu je zdarma

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Parkhotel Smržovka stravování

Snídaně jsou podávány v nekuřácké restauraci formou švédských stolů. Široký výběr pokrmů z poledního i minutkového menu.

Popis okolí hotelu, Smržovka a Jizerské hory

V okolí se nachází mnoho turistických cílů, například rozhledna Černá Studnice vzdálena od hotelu 7km, nebo Smržovská Vyhlídka s výhledem na město a na jeden z nejhezčích viaduktů v České republice. V centru města můžete navštívit muzeum místní historie v kulturním středisku Zámeček.

Dalším místem pro sportovní vyžití může být v zimě Lyžařský vlek Filip nebo Tanvaldský Špičák.

Řekne se Smržovka, Jizerské hory, ale kde Parkhotel Smržovka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Parkhotel Smržovka Kostelní 892 Smržovka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Centrum: 500 m

Vlakové nádraží: 700 m

Autobusová zastávka: 500 m


Fotogalerie ubytování Parkhotel Smržovka

Parkhotel Smržovka recenze na ubytování Smržovka

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Parkhotel Smržovka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Parkhotel Smržovka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Parkhotel Smržovka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Parkhotel Smržovka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2750 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Parkhotel Smržovka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Parkhotel Smržovka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Parkhotel Smržovka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Sunflower
  Foto hotelu Hotel Sunflower Prague je ideálním výchozím bodem pro návštěvníky KONGRESOVÉHO CENTRA PRAHA a Pražských historických pamětihodností…
  hotely Praha
 • Hotel Medlov
  Foto hotelu Hotel Medlov naleznete na břehu rybníka Medlov, v jedné z nejzachovalejších částí Českomoravské vrchoviny. Dvoulůžkové pokoje a apartmány jsou…
  hotely Žďár nad Sázavou v lokalitě Vysočina
 • Hotel Opera
  Foto hotelu Hotelu OPERA se nachází v centru Prahy, v blízkosti obchodů, bank, obchodních center a historických památek. Našim hostům…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 151 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.