Hotel Praděd Thamm Zlaté Hory


Hotel Praděd Thamm

Krnovská 197, Zlaté Hory
ubytování v okrese Jeseník
Foto Hotel Praděd Thamm
Hotel Praděd Thamm - rezervovat ubytování nyní

Hotel Praděd Thamm se nachází v obci Zlaté Hory v podhůří Jeseníků a je nově zrekonstruovanou součástí bývalého hotelu Praděd, původně hotelu Thamm. Hotel vznikl náročnou, ale citlivou rekonstrukcí budovy, jejíž historie sahá do 30. let 19. století.

Hotel je zaměřen jak na kongresové a konfereční služby, tak na relaxační a sportovní pobyty ideální pro rodiny s dětmi.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných 13 pokojích s 33 lůžky, restauraci se zážitkovou kuchyní, stylový bar Club 27 s bowlingem, příjemné wellness s bazénem, společenský sál, konferenční sál, učebnu, salonek a parkování u hotelu.

Hotel může sloužit nejen jako základna pro turistické a cykloturistické výlety na mnoho atraktivních míst v okolí, ale i jako místo pro firemní akce, společenské akce či rodinné oslavy. Díky nabízeným službám je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci či sportovní vyžití nebo zábavu. Na své si přijdou milovníci letních aktivit i zimních sportů. Součástí hotelu je i turistická ubytovna s 11 pokoji a kapacitou 42 lůžek.

Pokoje v hotelu

Hotel disponuje třinácti komfortně vybavenými pokoji s možnosti přistýlky, s celkovou kapacitou 33 lůžek a 7 přistýlek. Další ubytovací kapacita je k dispozici na sousední turistické ubytovně Praděd.

Hotel má: 6 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 4 třílůžkové pokoje rozděleny na dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 luxusní dvoulůžkové apartmá s možnosti přistýlky Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka.

Pokoje jsou vybaveny barevným televizorem, internetovou přípojkou, telefonem s přímou volbou, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou se sprchovým koutem či vanou, vysoušečem vlasů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Praděd Thamm stravování

V příjemném prostředí restaurace je připraveno 50 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. K dispozici je také dalších 120 míst ve společenském sále a 20 míst v Bowling baru Club 27.
Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v naší restauraci Vám zpříjemní začátek Vašeho dne.

Můžete si vybrat z jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Od pondělí do pátku podáváme polední menu s výběrem ze 3 druhů jídel. V hotelové vinotéce najdete kvalitní moravská i zahraniční vína. Restaurace je nekuřácká. Na základě vašich požadavků zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku či květinovou výzdobu, …

Popis okolí hotelu, Zlaté Hory a Jeseníky

Zlaté Hory jsou skvělým výchozím místem pro turistické či cykloturistické výlety. V zimním období můžete okolí prozkoumat na běžkách nebo si zalyžovat v 1km vzdáleném lyžařském areálu SKI Příčná Zlaté Hory

Nejbližší turistické destinace a zajímavosti jsou:

- rozhledna na Biskupské Kopě

- Údolí ztracených štol se Zlatorudnými mlýny

- poutní místo Panny Marie Pomocné

- naučná stezka Rejvíz s mechovým jezírkem

- Speleoterapie Zlaté Hory

Řekne se Zlaté Hory, Jeseníky, ale kde Hotel Praděd Thamm hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel a Penzion Praděd Thamm Krnovská 197 Zlaté Hory. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Přímé autobusové linky z Olomouce a Ostravy.

Vlakové spojení jen víkendové.

Dobrá dopravní dostupnost také z polské strany.


Fotogalerie ubytování Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm recenze na ubytování Zlaté Hory

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Praděd Thamm kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Praděd Thamm na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Praděd Thamm můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Praděd Thamm z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2809 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Praděd Thamm a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Praděd Thamm je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Praděd Thamm je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 94 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.