Hotel Grand Lázně Bělohrad


Hotel Grand Lázně Bělohrad

Lázeňská 165, Lázně Bělohrad
ubytování v okrese Jičín
Foto Hotel Grand Lázně Bělohrad
Hotel Grand Lázně Bělohrad - rezervovat ubytování nyní

Hotel Grand, jehož součástí je 115 lůžek, komplexní lázeňěký provoz, rehabilitační klinika a lékařská péče, se nachází v oblasti Lázní Bělohrad, pro které je charakteristické, že se snaží vytvářet během lázeňského pobytu všem pacientům a návštěvníkům pocit domova. Základním kamenem této filozofie je naprosto individuální přístup ke každému pacientovi. Součástí Hotelu Grand s kapacitou 115 lůžek je také jídelna, dvě kavárny a venkovní terasu. Na hotel Grand přímo navazuje 20 - timetrový krytý, vyhřívaný bazén. V nové části vás čekají příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Lázně Bělohrad, Východní Čechy, ale kde Hotel Grand Lázně Bělohrad hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Grand Lázeňská 165 Lázně Bělohrad. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Grand Lázně Bělohrad

Hotel Grand Lázně Bělohrad recenze na ubytování Lázně Bělohrad

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Grand Lázně Bělohrad kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Grand Lázně Bělohrad na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Grand Lázně Bělohrad můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Grand Lázně Bělohrad z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.860 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Grand Lázně Bělohrad a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Grand Lázně Bělohrad je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Grand Lázně Bělohrad je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Sporthotel Patriot
  Foto hotelu Sporthotel Patriot je moderní budova situovaná v centru města Úštěk. Hotel vznikl rekonstrukcí bývalého nákupní střediska,…
  hotely Litoměřice ubytování od 790 Kč
 • Hotel Palace II.
  Foto hotelu Lázeňský dům Palace II se nachází v historickém centru Františkových lázní naproti hlavní budově LD Palace…
  hotely Cheb ubytování od 1118 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Ostrov Nymburk
  Foto hotelu Rodinný čtyřhvězdičkový hotel uprostřed krásné a klidné části městského lesoparku v Nymburce. Rodinný čtyřhvězdičkový hotel se nachází…
  hotely Nymburk ubytování od 1390 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 189 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.