Hotel Roubal Pecka


Hotel Roubal

Foto Hotel Roubal
Hotel Roubal  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo na náměstí v blízkosti gotického hradu Pecka.

Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Hotel má vlastní restauraci, letní terasu, parkoviště, k dispozici je úschovna kol a lyží, hosté se mohou pobavit u fotbálku, šipek, kulečníku a stolního tenisu.

Pokoje v hotelu

Celkem hotel disponuje 43 lůžky rozdělenými do dvou až pěti lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, lůžka mají zdravotní matrace a protialergické přikrývky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Roubal stravování

Hosté mohou využít stylovou restauraci s kapacitou 80 míst, která je rozdělena na část kuřáckou i nekuřáckou, k dispozici je také salonek, vinárna a velká letní terasa s možností grilování. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Hosté se mohou stravovat po celý den v hotelové restauraci, která je otevřena denně od 11.00 do 22.00 hodin. Součástí nabídky je stálý jídelní lístek a polední menu za zvýhodněné ceny. Pro ubytované hosty lze dohodnout polopenzi či plnou penzi. V hotelu je možné uspořádat svatební hostiny, rauty, firemní večírky spojené též s ubytováním.

Popis okolí hotelu, Pecka a Český ráj

Místo je vhodné pro individuální a skupinovou turistiku, městečko a jeho okolí nabízí nepřeberné množství sportovního a kulturního vyžití. Sportovní aktivity: menší lyžařský vlek v dosahu hotelu, přímo v obci Pecka, další vleky v obci Zvičina 6 km od hotelu a v Herlíkovicích vzdálených asi 30 km od obce. V letním období můžete využít nedaleký sportovní areál s přírodním bazénem, volejbalem a tenisovými kurty nebo se vydat na kole po některé z cyklistických tras. Lákavými atrakcemi blízkého okolí jsou Lázně Bělohrad, ZOO ve Dvoře Králové, aquapark Liberec, Prachovské skály, hrady Kost a Trosky, zámek Humprecht a další historické objekty.

Řekne se Pecka, Český ráj, ale kde Hotel Roubal hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL ROUBAL Pecka 7 Pecka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

bus - spojení Pecka - Nová Paka, odtud možno busem přímé spojení do Prahy, vlakem s přestupem v Chlumci n. Cidlinou

Doplňující informace

Příjezd hostů nejpozději do 17 hod. Později po telefonické domluvě.

Služby při ubytování

Hotel Roubal Pecka Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště 3 m od hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku - 1000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od hotelu, si dát beachvolejbal, kurt je 1000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, namazat tága, billiard je, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Roubal poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Roubal nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 500 m od hotelu, dětské hřiště 1000 m od hotelu, houbaření, jízda na koni, lázně - wellness 7000 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Roubal

Hotel Roubal recenze na ubytování Pecka

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Roubal kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Roubal na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Roubal můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Roubal z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1294 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Roubal a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Roubal je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Roubal je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 37 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.