Středověký hotel Dětenice


Středověký hotel Dětenice

Dětenice 1, Dětenice
ubytování v okrese Jičín
Foto Středověký hotel Dětenice

Středověký hotel v Dětenicích rozšiřuje koncept Středověké krčmy a nabízí novou dimenzi zážitkové turistiky. Jako jediný hotel v ČR je zařazen do řetězce unikátní hotelů světa. “Unusual A Unique Hotel of the World“.

Naprosto unikátní interiéry tohoto hotelu Vás zcela okouzlí, prožijete noc, která se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. V hotelové recepci Vás přivítá žebrák nebo čarodějnice a do pokoje Vás doprovodí trpaslík s lucernou. Možná se budete i trochu bát, protože v hotelu ve dne i v noci straší, ale alespoň se na chvíli vrátíte do doby dávno minulé, kterou znáte pouze ze starých filmů a historických románů.

Pokoje v hotelu

Středověký hotel nabíží ubytování ve stylově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízení. Pokoje jsou zařízené nábytkem z masivního dřeva, které podkresluje stylovou atmosféru celého komplexu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Středověký hotel Dětenice stravování

Dále zde máme středověkou krčmu s kapacitou 850 míst. Středověká krčma. Zde můžete ochutnat naše pivo a alespoň na chvíli se vrátit do historie. Je zde typické historické prostředí a každý pátek a sobota se zde pořádají středověké programy, kde je divák, který zde hoduje přímo vtažen do děje. Uvidíte zde vystoupení fakíra s ohněm a hadem, bitku mezi loupežníky, můžete si zatančit s tanečnicemi na kamenných stolech a zahrát si v kostky s pobudou a tomu všemu Vám bude hrát živá dobová hudba.

Popis okolí hotelu, Dětenice a Český ráj

Okolní krásná krajina Českého ráje nabízí spoustu příležitostí na pěkné výlety jak za krásnou přírodou tak i historickými památkami – Hrady, Zámky, lidovou architekturu.

Řekne se Dětenice, Český ráj, ale kde Středověký hotel Dětenice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Středověký hotel Dětenice Zámek Dětenice Dětenice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté parkovat přímo v areálu hotelu.


Fotogalerie ubytování Středověký hotel Dětenice

Středověký hotel Dětenice recenze na ubytování Dětenice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Středověký hotel Dětenice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Středověký hotel Dětenice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Středověký hotel Dětenice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Středověký hotel Dětenice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Středověký hotel Dětenice

Adresa a kontakt na Středověký hotel Dětenice
Dětenice 1
50724 Dětenice


ev.č.2994 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Středověký hotel Dětenice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Středověký hotel Dětenice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Středověký hotel Dětenice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 104 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.