Hotel Dyje Dačice


Hotel Dyje

Foto Hotel Dyje
Hotel Dyje - rezervovat ubytování nyní

Hotel Dyje můžete objevit v městečku zvaném Dačice v okrese Jindřichův Hradec. Jeho poloha je prakticky v centru města (cca 50m od náměstí) takže budete mít všechno takřka "pod nosem".

Můžete se u nás ubytovat na 1 noc či zde strávit celou Vaši dovolenou, nebo jen posedět u skleničky lahodného moku a vyzkoušet nějakou z našich nesčetných specialit.

Přenocovat u nás můžete v pokojích jedno- dvou- i třílůžkových a to jak bez příslušenství (pouze umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha a wc na patře) tak i v apartmánech (umyvadlo, sprcha, wc, btv) a to za velmi přijatelné ceny. Při delších pobytech je samozřejmě možné domluvit individuální slevu.

Dále tu máme stravování. Denní menu obsahuje minimálně 17 tzv. "hotovek" neboli hotových jídel plus asi dalších 60 jídel od specialit kuchyně, darů moře až po jídla bezmasá. Jistě si každý vybere podle své chuti.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Dačice, ale kde Hotel Dyje hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Dyje Jemnická 1 Dačice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Dyje Dačice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, TV místnost, obchodní centrum 300 m od hotelu, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol, kadeřnictví 400 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Dyje poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Dyje nabízí: restaurace, bar, pizzerie 800 m od hotelu, kavárna 500 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 500 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1000 m od hotelu, diskotéka 300 m od hotelu, dětské hřiště 400 m od hotelu, kino 150 m od hotelu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, masáže 1000 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Dyje

Hotel Dyje recenze na ubytování Dačice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Dyje kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Dyje na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Dyje můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Dyje z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.267 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Dyje a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Dyje je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Dyje je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Apartmán Schovánek
  Foto hotelu Apartmány se nachazí 80m od sedačkove lanovky na Rýžovišti v Harrachově. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování,…
  hotely Semily ubytování od 1500 Kč
 • Hotel Budweis
  Foto hotelu HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše.…
  hotely České Budějovice ubytování od 2100 Kč
 • Hotel Atlas
  Foto hotelu Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu…
  hotely Benešov ubytování od 990 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 151 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.