Haus Regrus Jáchymov


Haus Regrus

tř. Dukelských hrdinů 703, Jáchymov
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Haus Regrus
Haus Regrus - rezervovat ubytování nyní

Hotel HAUS REGRUS stojí v samotném centru lázní Jáchymov. Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou nově zařízené. Každý pokoj má TV/SAT s vlastním sociálním zařízením a bezplatné připojení Wi-Fi.

Náš hotel se nachází v centru samotných lázní Jáchymov. Autobusová zastávka "Lázně Jáchymov" je umístěna 100m od hotelu.

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou nově zařízené. Hotel prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí. Každý pokoj má TV se satelitem, bezplatné připojení Wi-Fi a vlastní koupelnu s WC a sprchou.

V přízemí je umístěna znovuotevřená restaurace s širokou nabídkou tradičních českých pokrmů a minutek. Jednou za týden se koná taneční večírek a je celý týden je vám k dispozici karaoke zdarma. Je možnost zapůjčení různých stolních her a knih.

Nabízíme možnost využití ozdravných a relaxačních procedur v lázních Jáchymov (masáže, fitness, sauna, inhalace v solných jeskyních, léčebné radonové koupele, kosmetické služby a jiné). Bazén Aquacentrum je vzdálen 50 m.
Přímo naproti našeho hotelu se nachází Kulturní Dům, který nabízí možnost návštěvy koncertů, divadelních a filmových představení a tanečních večerů.
K návštěvě lze doporučit blízké Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně, německé lázně Oberwiesenthal a hrad Loket.
Pro milovníky sportu v létě nabízíme možnost využití tenisových kurtů, minigolfu nebo cyklistiku.

V zimě je možnost lyžování a snowboardingu v samotném Jáchymově, na Božím Daru a Neklidu (5km) či na Klínovci (8km). Nově otevřená lanovka, která vede na Klínovec, je od hotelu vzdálena 3 km. Zastávka skibusu je od hotelu vzdálená 50 m.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Jáchymov, Krušné hory, ale kde Haus Regrus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Haus Regrus tř. Dukelských hrdinů 703 Jáchymov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Cesta autem z Prahy do Jáchymova trvá zhruba dvě hodiny, z Karlových Varů cca 20 min.

Služby při ubytování

Haus Regrus Jáchymov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Haus Regrus poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Haus Regrus nabízí: restaurace, bar, pizzerie 100 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 10 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 100 m od hotelu, diskotéka 100 m od hotelu, dětské hřiště 100 m od hotelu, kino 100 m od hotelu, houbaření, lázně - wellness 100 m od hotelu, pára 100 m od hotelu, whirlpool 100 m od hotelu, masáže 100 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Haus Regrus

Haus Regrus recenze na ubytování Jáchymov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Haus Regrus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Haus Regrus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Haus Regrus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Haus Regrus z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2582 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Haus Regrus a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Haus Regrus je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Haus Regrus je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 100 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.