Horská chata Lesanka Jáchymov


Horská chata Lesanka

149, obec Mariánská , Jáchymov
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Horská chata Lesanka
Horská chata Lesanka - rezervovat ubytování nyní

Horská chata Lesanka se nachází v krásném a klidném prostředí Krušných hor, na okraji rekreační osady Mariánská v nadmořské výšce 890 m n. m. Svou unikátní polohou je blízká jak historickému lázeňskému městu Jáchymov, tak sportovně-rekreačním centrům Boží Dar a Klínovec.

Chata Lesanka nabízí výtečné podmínky nejen pro individuální rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých kurzů a školení, kdy je hostům k dispozici veškerá prezentační technika. Přírodní předpoklady a dlouholeté zkušenosti zaručují také perfektní prostředí pro školy v přírodě, lyžařské výcviky a rekondiční pobyty pro děti i dospělé. V útulném zázemí chaty zajišťujeme též svatební hostiny a další oslavy.

Krušné hory jsou rájem pro provozování zimních i letních sportů. V zimě můžete využít bohaté nabídky lyžařských areálů nebo vyrazit na udržované běžecké tratě. V létě jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, především pro horská a trekkingová kola, a také pro pěší výlety, případně nordic walking.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata Lesanka stravování

Restaurace Lesanka Vám nabízí: posezení ve stylovém prostředí, oddělený prostor pro nekuřáky, klasický minutkový jídelní lístek a v sezoně každý den výběr ze dvou druhů obědů a večeří klasické české kuchyně. Otevřeno pro Vás máme v letní i zimní sezoně každý den od 12 do 22 hodin. Mimo hlavní sezonu je aktuální otevírací doba v restauraci 12 - 20 hodin.

Řekne se Jáchymov, Krušné hory, ale kde Horská chata Lesanka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horská chata Lesanka 149, obec Mariánská Jáchymov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Horská chata Lesanka

Horská chata Lesanka recenze na ubytování Jáchymov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Horská chata Lesanka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata Lesanka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Horská chata Lesanka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata Lesanka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3039 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Horská chata Lesanka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Horská chata Lesanka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Horská chata Lesanka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 37 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.