Hotel Petr Karlovy Vary


Hotel Petr Karlovy Vary

Vřídelní 85/13, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel Petr Karlovy Vary
Hotel Petr Karlovy Vary - rezervovat ubytování nyní

Hotel Petr se nachází v centru lázeňské zóny Karlových Varů na břehu řeky Teplá, přímo naproti známé Mlýnské kolonádě s léčivými prameny.

V hotelu se prakticky žádný pokoj nepodobá jinému pokoji. Nabízíme ubytování v designově a zařízením neobvyklých pokojích. K službám hostů se nabízí 18 pokojů ve čtyřech kategoriích.

Hotel Petr vám také může zajistit léčení v lázeňském komplexu „Alžbětiny lázně“. Tyto lázně jsou vzdáleny 15 minut pěší chůze od hotelu a nabízí nejrůznější typy procedur.

Garážové stání k dispozici.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, sprchou, fénem, barevnou televizí, telefonem, mini-barem, trezorem. V některých pokojích jsou masážní vany, parní a infračervené kabiny, sauny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Petr Karlovy Vary stravování

Součástí hotelu je restaurace, určená jako prostor pro snídaně.

V budově hotelu se nachází další restaurace a casino. V nejbližším okolí Hotelu Petr najdete další renomovaná gastronomická zařízení.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Hotel Petr Karlovy Vary hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Petr Vřídelní 86/15 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotelový komplex Hotel PETR se nachází v centru lázeňské zóny Karlových Varů na břehu řeky Teplá, přímo naproti známé Mlýnské kolonádě s léčivými prameny.

Služby při ubytování

Hotel Petr Karlovy Vary Karlovy Vary Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Petr Karlovy Vary poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Petr Karlovy Vary nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, kasíno, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Petr Karlovy Vary

Hotel Petr Karlovy Vary recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Petr Karlovy Vary kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Petr Karlovy Vary na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Petr Karlovy Vary můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Petr Karlovy Vary z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.693 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Petr Karlovy Vary a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Petr Karlovy Vary je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Petr Karlovy Vary je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 155 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.