Hotel Saint Petersburg Karlovy Vary


Hotel Saint Petersburg

Mariánskolázeňská 13, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel Saint Petersburg
Hotel Saint Petersburg - rezervovat ubytování nyní

Hotel Saint Petersburg nabízí prostorné a pohodlné pokoje a ubytuje Vás v úžasném světě, který umně spojuje starobylou evropskou kulturu. Postaven byl v roce 1830 a rekonstruován v roce 2000. Hotel se nachází na exkluzivním místě na říčce Teplá nedaleko od karlovarské Vřídelní kolonády naproti Grandhotelu Pupp.

Náš hotel je sedm-patrová budova a nachází se v ní restaurace, hala a recepce v přízemí, ubytování: 2 jednolůžkové pokoje, 18 dvoulůžkových pokojů, 4 rodinné pokoje, výtah, relaxační centrum a masáže.

Check in hotelu je ve 12 hodin. Check out v 11 hodin. V hotelu je možné také objednat transfer z letiště, vlakového nebo autobusového nádraží v Praze nebo v Karlových Varech do našeho hotelu a zpět.

Pokoje v hotelu

Vybavení jednotlivých pokojů je následující: koupelna (sprcha/vana, fén, WC, bidet), telefon, LCD TV se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, bezpečností safe, Wi-Fi připojení k internetu (na pokojích za poplatek, v hale a restauraci zdarma). V hotelu jsou k dispozici také pokoje pro kuřáky. Úklid se provádí denně, výměna ložního prádla - 2× týdně. Výměna ručníků - každý den nebo na základě žádosti hostů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Saint Petersburg stravování

V hotelu je možné si vybrat z následujících možností stravování: snídaně, snídaně a večeře nebo plná penze. Hotel se může pochlubit restauracemi, z nichž jedna obstarává speciální výživové požadavky našich hostů a druhá nabízí restauraci v anglickém stylu, která svou vynikající kuchyní ohromí všechny gurmány. V restauraci můžete očekávat příjemnou atmosféru, first-class service, hudbu k jídlu a sortiment francouzských vín. V restauraci je možné uspořádat hostiny, rauty, narozeniny a večírky.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Hotel Saint Petersburg hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel SAINT PETERSBURG Mariánskolázeňská 13 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Saint Petersburg

Hotel Saint Petersburg recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Saint Petersburg kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Saint Petersburg na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Saint Petersburg můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Saint Petersburg z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3132 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Saint Petersburg a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Saint Petersburg je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Saint Petersburg je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Faust
  Foto hotelu Poloha hotelu Faust je výhodná, nachází se v blízkosti středu města Děčína u Zámeckého rybníka. Dovolujeme si…
  hotely Děčín
 • Hotel Dakol
  Foto hotelu Hotel Dakol se nachází v klidném a krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné.…
  hotely Karviná
 • Hotel Octárna
  Foto hotelu Hotel Octárna - oáza klidu v srdci Kroměříže. Hotel Octárna se nachází v centru historického města Kroměříž,…
  hotely Kroměříž

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 129 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.