Hotel St. Anna Boží Dar


Hotel St. Anna

Boží Dar 44, Boží Dar
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel St. Anna
Hotel St. Anna - rezervovat ubytování nyní

Rodinný hotell St. Anna *** se nachází v nejvýše položeném městě České republiky, v Božím Daru v Krušných horách (1028 m n. m.), které je vzdáleno pouhých 26 km od centra světoznámých lázní Karlovy Vary. Boží Dar je známý jako centrum zimních sportů, pěší turistiky a cykloturistiky. Hotel je vhodný pro Vaši aktivní dovolenou, relaxaci, obchodní setkání, či rodinné oslavy.

Disponuje 43 lůžky v celkem šestnácti pokojích, od jednolůžkových až po rodinné pokoje (2 ložnice). Pokoje jsou vybaveny televizory se satelitním příjmem a WIFI připojením k internetu zdarma. Součástí hotelu je restaurace, úschovna lyží a kol a vlastní (bezplatné) hotelové parkoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel St. Anna stravování

Součástí hotelu je restaurace, která disponuje cca 45 místy. V příjemném prostředí zde můžete absolvovat pracovní oběd či jednání nebo strávit chvíle odpočinku při rodinných setkáních. Menu je možné přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a náš personál Vám bude vždy k dispozici.

V letních měsících můžete chvíle pohody strávit na terase u hotelu s výhledem na park, kterému dominuje božídarský kostel Svaté Anny.

Řekne se Boží Dar, Krušné hory, ale kde Hotel St. Anna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel St.Anna Boží Dar 44 Boží Dar. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem, linkovým autobusem z Karlových Varů.


Fotogalerie ubytování Hotel St. Anna

Hotel St. Anna recenze na ubytování Boží Dar

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel St. Anna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel St. Anna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel St. Anna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel St. Anna z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2867 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel St. Anna a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel St. Anna je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel St. Anna je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 109 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.