Hotel U Šimla Karlovy Vary


Hotel U Šimla

Závodní 1, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel U Šimla
Hotel U Šimla - rezervovat ubytování nyní

Hotel „U Šimla“ se nachází v Karlových Varech přímo v areálu dostihového závodiště, které bylo vystavěno v roce 1899 a je nedílnou součástí historie našeho města.

Hotel vznikl na přání pana Karla Holoubka v roce 2004, rekonstrukcí v té době již zchátralého objektu „koňácké“ ubytovny. Rok po otevření Hotelu „U Šimla“ vzniklo ve středu našeho závodiště unikátní golfové hřiště, které je přístupné široké veřejnosti.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit příjemný interiér, ve kterém najdete své útočiště při návštěvě našeho krásného města. Propojením stávající restaurace a nového hotelu vznikl prostorný lobby bar, ve kterém pro Vás rádi uspořádáme rodinné i firemní oslavy. Do lázeňského centra Karlových Varů se od nás dostanete procházkou za 15 minut, autobusem ze zastávky u hotelu nebo samozřejmě autem, které u nás pohodlně zaparkujete na kamerami hlídaném parkovišti.

Pokoje v hotelu

8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami 1 apartmá pro 4-6 osob celková kapacita 20 lůžek + 8 přistýlek

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel U Šimla stravování

Snažili jsme se vytvořit takové prostředí, ve kterém by jsme se my cítili příjemně, skoro jako doma a doufáme, že i Vy se u nás budete cítit stejně. Najdete u nás místa, ze kterých uvidíte a budete viděni i zákoutí, kde nebudete nikým rušeni.

Na našich letních terasách si užijete slunce i stínu a na té v areálu i krásného výhledu na naše zelené závodiště a golfové hřiště.

Náš bar je dostatečně zásoben širokým sortimentem nealko i alkoholických nápojů a naši kuchaři pro Vás připravují pokrmy nejen ze staročeských kuchařek. Každý den nabízíme polední menu a další speciální nabídky.

Popis okolí hotelu, Karlovy Vary a Západočeské lázně

Krom ubytování a dobrého jídla Vám také můžeme nabídnout unikátní golfové hřiště přímo uprostřed dostihového závodiště.

Součástí našeho areálu je také dostihové závodiště s tradicí přes 100 let, kde se pravidelně pořádají prestižní dostihové závody.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Hotel U Šimla hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel "U Šimla" Závodní 1 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Karlovy Vary jsou nejznámějším českým lázeňským městem. Není tedy divu, že zde naleznete mnoho atraktivních míst pro odpočinek nebo Váš volný čas. Hotel U Šimla je svou polohou ideálním zázemím pro Vaše aktivity ve městě. Hotel a hospoda jsou od centra Varů pár minut autem nebo cca 10 minut autobusem.

Doplňující informace

Milovníci přírody mohou zajít do zdejších lesů plných nejrůznějších altánků a poutních míst. Zdejší vycházkové lesy se mohou pochlubit cestami dlouhými přes 100km. Až budete v Karlových Varech, nezapomeňte se napít ze zdejších léčivých pramenů a 13. pramenu Becherovka.


Fotogalerie ubytování Hotel U Šimla

Hotel U Šimla recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Šimla kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Šimla na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Šimla můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Šimla z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.668 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Šimla a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Šimla je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Šimla je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Baroko
  Foto hotelu Hotel Baroko, obklopený rozlehlou zahradou, se nalézá v příjemném prostředí klidné části Prahy 10. Hotel vznikl…
  hotely Praha ubytování od 1400 Kč
 • Hotel Starý Mlýn Rokytnice Nad Jizerou
  Foto hotelu Hotel Starý mlýn se nachází v Krkonoších v Rokytnici nad Jizerou. Tento hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí pro…
  hotely Semily ubytování od 800 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Hotel Kotyza
  Foto hotelu Luxusní moderní hotel s nejnižšími cenami ve své kategorii. Nabízíme komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích s trojitými dubovými…
  hotely Pelhřimov ubytování od 1200 Kč

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 171 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.