Hotel Ulrika Karlovy Vary


Hotel Ulrika

Sadová 875/16, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel Ulrika
Hotel Ulrika - rezervovat ubytování nyní

Náš čtyřhvězdičkový lázeňský hotel ULRIKA je situován v centru města Karlovy Vary, v těsné blízkosti nejvýznamnějších kolonád Mlýnská, Vřídelní a Tržní.

Lázeňský hotel Ulrika nabízí ubytovací kapacitu 160 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových lux pokojích a apartmánech. Část pokojů je také s balkónem.

K přednostem hotelu Ulrika patří široká nabídka léčebných procedur. Klasické a reflexní masáže, uhličité, perličkové, vířivé koupele, podvodní masáže, elektroléčba, magnetoterapie, vaku-kompresní terapie, inhalace jsou poskytovány přímo v budově pod vedením zkušených odborníků.

Pro návštěvníky je v hotelu k dispozici také bazén, sauna, vířivka, relaxační místnost a tělocvična.

Pokoje v hotelu

Jednotlivé pokoje jsou vybavené podle typu wc, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, telefonem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, faxem, trezorem, minibarem nebo ledničkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Ulrika stravování

Výtečnou národní, mezinárodní, diabetickou kuchyni ocení hosté v naší hotelové restauraci.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Hotel Ulrika hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: SPA HOTEL ULRIKA Sadová 16 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 100 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 300 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 10 km

Služby při ubytování

Hotel Ulrika Karlovy Vary Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezbariérový přístup, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Ulrika poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Ulrika nabízí: restaurace, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Hotel Ulrika

Hotel Ulrika recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Ulrika kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Ulrika na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Ulrika můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Ulrika z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.705 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Ulrika a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Ulrika je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Ulrika je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 155 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.