Hotel Vítkova Hora Karlovy Vary


Hotel Vítkova Hora

Olšová Vrata 59, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel Vítkova Hora

Romantický hotel v malebné lokalitě nad lázeňským centrem Karlových Varů.

Hotel leží na okraji lázeňského centra s krásnými výhledy na Karlovy Vary. Hlavními výhodami je přírodní okolí, vysoký standart služeb, relaxační procedury. Hotel disponuje 24 lůžky. Je vhodný pro odpočinek, relaxační a ozdravné pobyty, školení, firemní akce, svatby. Součástí hotelu je restaurace s letní terasou, společenské prostory s barem, wellness.

Pokoje v hotelu

Jednolůžkový/Dvojlůžkový pokoj

Pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.

Apartmán

Pokoj je rozdělen na spací a obytnou část, je vybaven malým kuchyňským koutem, dále koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Kromě toalety zde najdete také bidet. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. Pro drobné občerstvení slouží minibar. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.

Komfortní pokoj

Pokoj je rozdělen na spací a obytnou část, je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dále je na pokoji k dispozici televize s příjmem satelitních programů, telefon, bezplatné připojení k internetu Wi-Fi. Pro drobné občerstvení slouží minibar. V průběhu pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Vítkova Hora stravování

Restaurace je založená na domácí české kuchyni se zaměřením na zvěřinu a rybí speciality připravované z čerstvých surovin. V naší vinotéce najdete vína z jižní Moravy a vína vyhlášených francouzských, italských vinařství.

Popis okolí hotelu, Karlovy Vary a Západočeské lázně

Hotel se nachází v malebné lokalitě nad lázeňským centrem Karlových Varů. Kolem hotelu vedou lesní stezky přímo do lázeňského centra Karlových Varů. Pěšky i na kole je možné navštívit řadu atraktivit v okolí - rozhledny Diana, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV, Aberg, termální prameny, veřejné lázně, městské divadlo, galerie umění, muzea a dostihového závodiště. V okolí můžete navštívit hrad Loket, zámek v Bečově či zřícenina hradu Andělská hora.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Hotel Vítkova Hora hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Vítkova Hora Olšová Vrata 59 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem z rychlostní komunikace E6 odbočit do Olšových Vrat a dále pokračovat směr letiště.

Autem z centra města 10 minut směrem na letiště.

Vlakem do stanice Karlovy Vary.

Městským autobusem číslo 8 ze zastávky Tržnice, vystoupit v zastávce Vítkova hora.

Z letiště Karlovy Vary 1km hotelovým taxi, nebo městským autobusem číslo 8.

Služby při ubytování

Hotel Vítkova Hora Karlovy Vary Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla za poplatek 100 Kč, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 25000 m od hotelu, tenisovou halu máme 2500 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 1000 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Vítkova Hora poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Vítkova Hora nabízí: restaurace, bar, vinárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub, dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety.


Ceník ubytování Hotel Vítkova Hora

Hotel Vítkova Hora zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Karlovy Vary, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Vítkova Hora

Hotel Vítkova Hora recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vítkova Hora kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vítkova Hora na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vítkova Hora můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vítkova Hora z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Vítkova Hora

Adresa a kontakt na Hotel Vítkova Hora
Olšová Vrata 59
36001 Karlovy Vary


ev.č.2572 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vítkova Hora a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vítkova Hora je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vítkova Hora je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 97 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.