Wellness a Spa Hotel Ambiente Karlovy Vary


Wellness a Spa Hotel Ambiente

Moravská 1A, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Wellness a Spa Hotel Ambiente
Wellness a Spa Hotel Ambiente  - rezervovat ubytování nyní

Wellness & Spa hotel Ambiente**** leží v samém srdci Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na kostel Máří Magdalény.

Hotel nabízí celkem 47 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů.

V hotelu byl nově otevřen kosmetický Beauty Salon Ambiente. Je to jediný salon v Karlových Varech, který používá renomovanou německou lékařskou kosmetiku Biodroga. V moderním MediRelaxCenter a Thermáriu můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, minibarem, šatnou, ložnicí a koupelnou. V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon.

Jeden z pokojů je vybaven pro tělesně postižené.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Wellness a Spa Hotel Ambiente stravování

Stylová restaurace nabízí nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i dietní stravování v rámci léčebných programů.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Wellness a Spa Hotel Ambiente hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL Moravská 1A Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 400 m

Autobusové nádraží: 1000 m

Centrum: 5 m

Vlakové nádraží: 1500 m

Letiště: 5000 m

Doplňující informace

WiFi připojení v kavárně.

Od 7. 12. 2012 je nově zprovozněn bazén. K dispozici je hotelovým hostům každý den v týdnu od 8:00 do 19:00 hod s polední přestávkou mezi 12:00 - 13:00 hod. Raritou je jeho ojedinělá technologie slané vody, která napomáhá jak osobám s kožními potížemi, tak i osobám s potížemi pohybového aparátu.
Velikost bazénu je 4×9 m

Služby při ubytování

Wellness a Spa Hotel Ambiente Karlovy Vary Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, výtah, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 2000 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 150 Kč, internet, recepce 24 hodin, cateringové služby, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu, kadeřnictví 20 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 500 m od hotelu, zacvičit ve fitness 1000 m od hotelu, zahrát bowling 1000 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Wellness a Spa Hotel Ambiente poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Wellness a Spa Hotel Ambiente nabízí: restaurace, bar, kavárna 500 m od hotelu, zahrádka, lobby bar, cukrárna 500 m od hotelu, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, kino 800 m od hotelu, divadlo 500 m od hotelu, kasíno 200 m od hotelu, lázně - wellness, pára, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Wellness a Spa Hotel Ambiente

Wellness a Spa Hotel Ambiente recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Wellness a Spa Hotel Ambiente kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness a Spa Hotel Ambiente na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Wellness a Spa Hotel Ambiente můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness a Spa Hotel Ambiente z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.712 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Wellness a Spa Hotel Ambiente a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Wellness a Spa Hotel Ambiente je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Wellness a Spa Hotel Ambiente je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 72 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.