Rehabilitační sanatorium Karviná


Rehabilitační sanatorium Karviná

Čsl. armády 2954/2, Karviná
ubytování v okrese Karviná
Foto Rehabilitační sanatorium Karviná

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12 hod.

Řekne se Karviná, ale kde Rehabilitační sanatorium Karviná hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Rehabilitační sanatorium Čsl. armády 2954/2 Karviná. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.


Ceník ubytování Rehabilitační sanatorium Karviná

Rehabilitační sanatorium Karviná zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Karviná, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Rehabilitační sanatorium Karviná

Rehabilitační sanatorium Karviná recenze na ubytování Karviná

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Rehabilitační sanatorium Karviná kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Rehabilitační sanatorium Karviná na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Rehabilitační sanatorium Karviná můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Rehabilitační sanatorium Karviná z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Rehabilitační sanatorium Karviná

Adresa a kontakt na Rehabilitační sanatorium Karviná
Čsl. armády 2954/2
73301 Karviná


ev.č.2903 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Rehabilitační sanatorium Karviná a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Rehabilitační sanatorium Karviná je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Rehabilitační sanatorium Karviná je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 143 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.