Hotel Modrásek Kašperské Hory


Hotel Modrásek

Náměstí 8, Kašperské Hory
ubytování v okrese Klatovy
Foto Hotel Modrásek
Hotel Modrásek - rezervovat ubytování nyní

Rodinný hotel přímo na náměstí Kašperských Hor, města s bohatou historií.

Hotel Modrásek disponuje 10 pokoji v hlavní části budovy a jedním apartmánem, který je částečně přizpůsoben vozíčkářům a má samostatný vchod ze zadní části hotelu. Celková kapacita hotelu je 34 pevných lůžek, z rozkládacích gaučů lze připravit až 8 přistýlek. V hotelu je pouze snídaňová restaurace. V okolí hotelu naleznete spoustu restaurací, kde si můžete vybrat z nabídky tradičních českých jídel až po speciality cizích kuchyní. V přízemí hotelu hned vedle recepce je salonek s krbovými kamny a velkou televizí, tedy posezení pro cca 20 osob. Dále se v přízemí nachází wellness a dětská herna. V prvním patře je snídaňová restaurace a v oddělené části chodby se nalézají 3 pokoje. Dalších 6 pokojů se nachází v druhém patře. Za hotelem je malé nádvoří s posezením a nově vybudovaným parkovištěm pro hotelové hosty zdarma. Po celém hotelu je zdarma wifi připojení.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, vysoušečem vlasů, ručníky a osuškami a samozřejmostí jsou také základní toaletní potřeby. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, proto zde nechybí ani možnost zapůjčení dětské postýlky, vaničky, přebalovacího pultu, a dokonce i nočníků. To vše je k zapůjčení zdarma, jen je nutné vybavení předem při objednávce zamluvit. Na každém pokoji je TV, hotelová lednička a rychlovarná konvice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Modrásek stravování

Snídaně

Popis okolí hotelu, Kašperské Hory a Šumava a Český les

Kašperské Hory jsou nejvýše položené gotické město v Čechách a nachází se v blízkosti horního toku řeky Otavy. Nad městem se tyčí známý Hrad Kašperk.
Kašperské Hory jsou součástí románů Karla Klostermanna jehož otec zde působil jako lékař a několik let byl i starostou.
V současné době jsou Kašperské hory také známé natáčením seriálu Policie Modrava.

Ve volném čase můžete navštívit historické památky, prozkoumat krásnou přírodu využitím turistických a cyklistických tras, v zimním období si můžete zalyžovat nebo vyrazit na běžky.

Řekne se Kašperské Hory, Šumava a Český les, ale kde Hotel Modrásek hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Modrásek Náměstí 8 Kašperské Hory. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové spojení


Fotogalerie ubytování Hotel Modrásek

Hotel Modrásek recenze na ubytování Kašperské Hory

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Modrásek kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Modrásek na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Modrásek můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Modrásek z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.751 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Modrásek a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Modrásek je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Modrásek je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 109 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.