Hotel Gabreta Sušice


Hotel Gabreta

Americké armády 73, Sušice
ubytování v okrese Klatovy
Foto Hotel Gabreta
Hotel Gabreta - rezervovat ubytování nyní

Hotel Gabreta je útulný hotel v centru města Sušice, které bývá právem nazýváno Bránou Šumavy. K provozu hotelu dále patří restaurace, kavárna a recepce s non-stop provozem. K dispozici jsou vyhrazená parkovací místa před hotelem. Hotel je ideální výchozí místo pro výlety a cykloturistiku.

Hotel nabízí možnost uspořádání školení, seminářů, firemních konferencí a dalších akcí.

Sušice a její okolí nabízí mnoho možností, s plánováním tras rádi pomůžeme. Případně Vás a Vaše kola odvezeme na start trasy. V letní sezoně v provozu cyklobus na Modravu.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, telefonem a TV se satelitním příjmem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Gabreta stravování

V hotelové restauraci Vám nabídneme speciality české, kuchyně a speciality ze zvěřiny. V hotelové kavárně si pochutnáte na výborné kávě a na čerstvých zákuscích.

Řekne se Sušice, Šumava a Český les, ale kde Hotel Gabreta hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Gabreta Americké armády 73 Sušice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Gabreta

Hotel Gabreta recenze na ubytování Sušice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Gabreta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Gabreta na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Gabreta můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Gabreta z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2047 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Gabreta a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Gabreta je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Gabreta je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 61 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.