Hotel Chateau Kotěra Ratboř


Hotel Chateau Kotěra

Komenského 40, Ratboř
ubytování v okrese Kolín
Foto Hotel Chateau Kotěra
Hotel Chateau Kotěra - rezervovat ubytování nyní

Hotel – restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou je dnes luxusní hotel.

Hotel - Restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že se v něm můžete pohodlně ubytovat a exponáty užíváte. Budova hotelu je situována uprostřed anglického parku, který je vhodný k provozování rekreačních sportovních aktivit jako je tenis nebo jogging. V hotelu si můžete zasportovat v malém fitness nebo navštívit saunu. Celková kapacita hotelu je 70 lůžek. 1 apartmá (vhodné i pro menší jednání) 2 jednolůžkové pokoje v zámku 16 dvoulůžkových pokojů v zámku 17 dvoulůžkových pokojů v oranžérii Hotel Chateau Kotěra nabízí ubytování jak v zámecké budově (19 pokojů), tak v přilehlé nově zrekonstruované dependanci bývalé oranžérie (17 pokojů). Každý ze zámeckých pokojů má originální atmosféru, doplněnou replikami i originály původního zařízení. Pokoje jsou kuřácké i nekuřácké. Hosté, kteří dávají přednost modernějšímu rázu ubytování, budou nadšeni pokoji v bývalé oranžérii, které jsou zařízené moderním designovým nábytkem. Jeden z pokojů dokonce nabízí zasklenou terasu, kde můžete relaxovat pohledem na hvězdnou oblohu.

Pokoje v hotelu

Vybavení pokojů Pohodlné široké postele Kvalitní matrace Minibar Televize se satelitním příjmem Telefon Wi Fi internetové připojení Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou Klimatizace v pokojích orangerie

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Chateau Kotěra stravování

Hosté mohou využít výtečnou středomořskou restauraci, přilehlé salonky nebo si pronajmout jednací sál v suterénu budovy. V letních měsících lze příjemně posedět na terase hotelové restaurace s výhledem do zámeckého parku nebo v lodžii zámku.

Řekne se Ratboř, Střední Čechy, ale kde Hotel Chateau Kotěra hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chateau Kotěra Komenského 40 Ratboř. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hotelové parkoviště je v areálu hotelu, který se na noc uzavírá.

Služby při ubytování

Hotel Chateau Kotěra Ratboř Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 70 osob, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, rezervace letenek, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 5000 m od hotelu, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling 10000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 4000 m od hotelu, si jít zastřílet na střelnici 4000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Chateau Kotěra poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Chateau Kotěra nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, noční klub 5000 m od hotelu, diskotéka 5000 m od hotelu, kino 5000 m od hotelu, divadlo 5000 m od hotelu, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra recenze na ubytování Ratboř

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Chateau Kotěra kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Chateau Kotěra na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Chateau Kotěra můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Chateau Kotěra z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1902 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Chateau Kotěra a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Chateau Kotěra je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Chateau Kotěra je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Aparthotel La Provence
  Foto hotelu Jedná se o ubytování v romantických apartmánech a studiích, které se nacházejí cca 250 m od dominanty lázeňského města…
  hotely Cheb v lokalitě Lázně
 • Hotel Kraví Hora
  Foto hotelu Hotel Kraví hora je umístěn v krásném a klidném prostředí vinic místních vinařů. Náš hotel byl vybudován…
  hotely Břeclav ubytování od 1200 Kč
 • Hotel Pod Šikmou Věží
  Foto hotelu Ubytování Český Ráj, Hotel Pod Šikmou Věží. Nabízíme ubytování v Českém ráji v krásné a čisté lokalitě, pouze 5km…
  hotely Jičín ubytování od 1390 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 144 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.