SPORTHOTEL RELAX Veletov


SPORTHOTEL RELAX

Veletov 106, Veletov
ubytování v okrese Kolín
Foto SPORTHOTEL RELAX
SPORTHOTEL RELAX - rezervovat ubytování nyní

SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Uvnitř hotelu se nachází sauna a fitness. V letních měsících můžete využít tenisový kurt, který se nachází hned u hotelu.

Hosté mohou využít zcela zdarma soukromé parkoviště a internetové připojení Wi-Fi, které je dostupné v celém hotelu. Milovníci cyklistiky si mohou zapůjčit v hotelu kola a vyrazit prozkoumat Polabskou cyklostezku.

Nově je pro Vás otevřen salonek s kapacitou 50 osob vhodný pro pořádání rodinných oslav, menších svateb, rautů, firemních večírků apod.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV s digitálním vysíláním. Zdarma si můžete zapůjčit i přenosný počítač nebo můžete využít internet přímo na pokoji.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

SPORTHOTEL RELAX stravování

Pokud máte chuť na sklenku dobrého vína, tak navštivte hotelovou restauraci, která nabízí tradiční českou kuchyni a kontinentální snídaně. Součástí hotelové restaurace je bar a venkovní terasa. K dispozici je salonek s kapacitou 22 míst pro konání školení, seminářů (možnost zapůjčení multimediální projekce) a menších oslav.

Řekne se Veletov, Střední Čechy, ale kde SPORTHOTEL RELAX hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: SPORTHOTEL RELAX Veletov 106 Veletov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování SPORTHOTEL RELAX

SPORTHOTEL RELAX recenze na ubytování Veletov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí SPORTHOTEL RELAX kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat SPORTHOTEL RELAX na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na SPORTHOTEL RELAX můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na SPORTHOTEL RELAX z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3080 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na SPORTHOTEL RELAX a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě SPORTHOTEL RELAX je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

SPORTHOTEL RELAX je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 115 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.