Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy Kostelec nad Černými Lesy


Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy

Komenského 527, Kostelec nad Černými Lesy
ubytování v okrese Kolín

Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy zde nemá vyplněny detaily o ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Kolín.

Nebo si můžete zkusit vybrat k ubytování penzion v katalogu s téměř 4800 wellness penziony.


Ceník ubytování Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy

Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Kolín, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy

Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy recenze na ubytování Kostelec nad Černými Lesy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy

Adresa a kontakt na Sporthotel Tj Sokol Kostelec Nad Černými Lesy
Komenského 527
281 63 Kostelec nad Černými Lesy


ev.č.801 nahoru

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Apartmán Schovánek
  Foto hotelu Apartmány se nachazí 80m od sedačkove lanovky na Rýžovišti v Harrachově. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování,…
  hotely Semily ubytování od 1500 Kč
 • Hotel Budweis
  Foto hotelu HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše.…
  hotely České Budějovice ubytování od 2100 Kč
 • Hotel Atlas
  Foto hotelu Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu…
  hotely Benešov ubytování od 990 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 166 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.