Garni Hotel Na Havlíčku Kutná Hora


Garni Hotel Na Havlíčku

Havlíčkovo náměstí 513/17, Kutná Hora
ubytování v okrese Kutná Hora
Foto Garni Hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.

Hostům nabízíme ubytování v 9 útulných stylových dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je běžná kontinentální snídaně.

Z oken pokojů se návštěvníkům nabízí jedinečný výhled na Vlašský dvůr a jiná malebná zákoutí historického centra města.
Recepce k dispozici hostům 7:00 -22:00 hod, zajišťuje buzení, praní a čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna jízdních kol.

Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním přijímačem, telefonem s přímou volbou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Garni Hotel Na Havlíčku stravování

K občerstvení hostů slouží kavárna umístěná v přízemí, kde si příjemném prostředí mohou hosté vychutnat svou ranní kávu či nahlédnout do denního tisku.

Popis okolí hotelu, Kutná Hora a Střední Čechy

Garni Hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru Kutné Hory. Historické jádro Kutné Hory je dnes městskou památkovou rezervací, zapsanou do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Mezi nejvíce navštěvované kutnohorské památky patří Vlašský dvůr, gotický chrám sv. Barbory či unikátní Kostnice.

Řekne se Kutná Hora, Střední Čechy, ale kde Garni Hotel Na Havlíčku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Garni hotel Na Havlíčku Havlíčkovo nám. 513 Kutná Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Garni Hotel Na Havlíčku Kutná Hora Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

Garni Hotel Na Havlíčku poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Garni Hotel Na Havlíčku nabízí: bar, kavárna.


Fotogalerie ubytování Garni Hotel Na Havlíčku

Garni Hotel Na Havlíčku recenze na ubytování Kutná Hora

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Garni Hotel Na Havlíčku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Garni Hotel Na Havlíčku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Garni Hotel Na Havlíčku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Garni Hotel Na Havlíčku z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Garni Hotel Na Havlíčku

Adresa a kontakt na Garni Hotel Na Havlíčku
Havlíčkovo náměstí 513/17
284 01 Kutná Hora


ev.č.848 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Garni Hotel Na Havlíčku a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Garni Hotel Na Havlíčku je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Garni Hotel Na Havlíčku je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 139 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.