Hotel Kréta Kutná Hora


Hotel Kréta

Prachňanská 88/2, Kutná Hora
ubytování v okrese Kutná Hora
Foto Hotel Kréta
Hotel Kréta - rezervovat ubytování nyní

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory s výhledem do parku a na dominanty města, které je na seznamu kulturního dědictví UNESCO. S bezplatným Wi-Fi připojením a parkováním zdarma.

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory, s výhledem do parku a na dominanty města, které je na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Pouhých 7 minut pěšky od centra. Bohaté bufetové snídaně s velkým množstvím domáích výrobků. Součástí hotelu Kréta je útulná restaurace s českou a mezinárodní kuchyní. V restauraci pracujeme a připravujeme pokrmy z místních surovin. Je vybavena velkou konferenční místností s velkou smartTV, včetně satelitního přijmu. Je vhodná pro různé druhy oslav a podnikových večírků.

V hotelu Kréta je pro Vás připraveno celkem 20 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou se satelitními stanicemi, minibarem, psacím stolem a trezorem. Bezplatné Wi-Fi připojení. Hotel Kréta má k dispozici vlastní parkoviště zdarma. Vlastní pivo Kréta 11 a vína v biokvalitě. Spolupracujeme s místním vinařem a místním pivovarem Kutná Hora.

Pro hosty můžeme zajistit různé služby. např. plavání, saunu, solnou jeskyni, masáže, bowling, petanque, tenis, squash, golf, rybaření, půjčení kol, možnost návštěvy pivovaru, vinného sklepa apod.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kréta stravování

Součástí hotelu je stylová restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.

Popis okolí hotelu, Kutná Hora a Střední Čechy

V pěší vzdálenosti je historické centrum Kutné Hory, které je na seznamu památek UNESCO. Za vidění stojí chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, kostel sv. Jakuba, kostel sv. Jana Nepomuckého, Kamenná kašna, Kamenný dům a mnoho dalších památek a ulic. Kolem našeho hotelu vede turistický okruh kolem Kutnohorských vinic.

Ideální procházka pro rodiny, třeba i s Vaším zvířecím miláčkem.

Řekne se Kutná Hora, Střední Čechy, ale kde Hotel Kréta hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kréta Prachňanská 88 Kutná Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

100 m od hotelu se nachází autobusové nádraží, 800 m od hotelu je vlakové nádraží

Služby při ubytování

Hotel Kréta Kutná Hora Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u hotelu, internet, hotelový transport, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Kréta poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Kréta nabízí: restaurace, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel Kréta

Hotel Kréta recenze na ubytování Kutná Hora

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kréta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kréta na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kréta můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kréta z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.847 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kréta a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kréta je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kréta je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Slávie Cheb
  Foto hotelu Hotel se nachází v centru města na pěší zóně, je skvělým výchozím bodem k prohlídce našeho krásného historického…
  hotely Cheb ubytování od 640 Kč
 • Hotel Mesit
  Foto hotelu Hotel Mesit s celoročním provozem je situován v malebném prostředí Beskyd na Horní Bečvě v blízkosti místní přehrady. Poloha…
  hotely Vsetín v lokalitě Beskydy
 • Hotel City Inn
  Foto hotelu HOTEL CITY INN PRAHA se nachází v historické budově z 19. století v samotném srdci Prahy, nedaleko Hlavního…
  hotely Praha