Hotel Opat Kutná Hora


Hotel Opat

Husova 138/28, Kutná Hora
ubytování v okrese Kutná Hora
Foto Hotel Opat
Hotel Opat - rezervovat ubytování nyní

Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.

Hotel nabízí svým klientům 15 stylově vybavených pokojů a apartmánů s 38 lůžky.

Hotelová recepce je Vám k dispozici 24 hodin, prodej suvenýrů, sekretářské služby, informace o městě a okolí, pokojový roomservice. Možnost konání firemních akcí, prezentací, svateb a dalších oslav, teambuildingové aktivity.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou standardně vybaveny TV se satelitním příjmem a wifi internetem.

Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový. 2 třílůžkové apartmány jsou mezonetové.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Opat stravování

K dispozici je restaurace, salonek pro 25 osob a unikátní sklepní klubový prostor, letní terasa.

Popis okolí hotelu, Kutná Hora a Střední Čechy

Z pěších i cykloturistických tras v okolí si jistě vyberete. Dla miłośników adrenaliny / największy w Czechach tor saneczkowy 1 565 m.

Řekne se Kutná Hora, Střední Čechy, ale kde Hotel Opat hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Opat Husova 138 Kutná Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 400 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 3000 m

Služby při ubytování

Hotel Opat Kutná Hora Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 2000 m od hotelu, v létě koupání venku - 2000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 500 m od hotelu, zahrát bowling 2000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 200 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Opat poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, kongresy, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Opat nabízí: restaurace, bar 300 m od hotelu, pizzerie 300 m od hotelu, vinárna, kavárna 300 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 300 m od hotelu, sklípek 300 m od hotelu, pivnice 300 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 2500 m od hotelu, noční klub 300 m od hotelu, diskotéka 400 m od hotelu, kino 400 m od hotelu, divadlo 1500 m od hotelu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, solárium 2500 m od hotelu, kasíno 300 m od hotelu, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Opat

Hotel Opat recenze na ubytování Kutná Hora

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Opat kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Opat na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Opat můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Opat z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.846 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Opat a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Opat je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Opat je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Kolštejn
  Foto hotelu Relax centrum Kolštejn v Branné (Jeseníky) je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy,…
  hotely Šumperk ubytování od 1850 Kč v lokalitě Jeseníky
 • Hotel Gold
  Foto hotelu Romantický Hotel Gold se nachází v klidném prostředí městského parku a přitom jen pár krpků od historického centra…
  hotely Český Krumlov ubytování od 1000 Kč
 • Hotel Lahofer
  Foto hotelu Hotel LAHOFER vznikl přestavbou kulturní památky ze 14. století do současné, moderní podoby, kde však kouzlo staré…
  hotely Znojmo ubytování od 900 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 145 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.