Hotel Vila U Varhanáře Kutná Hora


Hotel Vila U Varhanáře

Barborská 578/11, Kutná Hora
ubytování v okrese Kutná Hora
Foto Hotel Vila U Varhanáře

Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 10 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze. Vybavení pokoje: manželská nebo oddělené postele, koupelna, TV se satelitním příjmem, telefon, wifi v celém objektu zdarma, recepce dostupná do 20 hodin.

Hotel nabízí celkem 10 pokojů v kategorii *** (3 třílůžkové pokoje, 2 dvoupokojové apartmany, 6 dvoulůžkových a jeden pokoj DeLuxe s menší terasou). Celková kapacita pevných lůžek je tedy 25. Všechny pokoje jsou s koupelnou se sprchou, telefonem, TV se satelitním příjmem a wifi internetem zdarma. Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni, celková kapacita vniřních prostor je 45 osob, terasa pro 80 osob, salonek v přízemí budovy 25 osob se zázemím pro školení a podobné akce. Bohužel v hotelu není výtah. Ideální poloha v centru s výhledem na chrám sv. Barbory a Jezuitskou kolej, Vlašský dvůr, Hrádek, v dáli i na Chrám Nanebevzetí P. Marie v Sedlci a půvabné údolíčko Vrchlice. Opravdu nejkrásnější výhled v Kutné Hoře.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Kutná Hora, Střední Čechy, ale kde Hotel Vila U Varhanáře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Vila U Varhanáře Barborská 578/11 Kutná Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Auto - vlak - autobus - nejbližší letiště Pardubice

Služby při ubytování

Hotel Vila U Varhanáře Kutná Hora Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, informační služba, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1500 m od hotelu, v létě koupání venku - 1500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1500 m od hotelu, zacvičit ve fitness 1500 m od hotelu, zahrát bowling 2500 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 500 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 800 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Vila U Varhanáře poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Vila U Varhanáře nabízí: bar, kavárna, zahrádka.


Ceník ubytování Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Kutná Hora, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře recenze na ubytování Kutná Hora

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vila U Varhanáře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vila U Varhanáře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vila U Varhanáře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vila U Varhanáře z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Vila U Varhanáře

Adresa a kontakt na Hotel Vila U Varhanáře
Barborská 578/11
28401 Kutná Hora


ev.č.2563 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vila U Varhanáře a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vila U Varhanáře je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vila U Varhanáře je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
  Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

 • Darwin Hotel Restaurant
  Foto hotelu Nový plně nekuřácký Hotel Restaurant Darwin se nachází v nejjižnější části Prahy, na malebné Zbraslavi, pouhých 20…
  hotely Praha
 • SPORTHOTEL RELAX
  Foto hotelu SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích…
  hotely Kolín
 • Sporthotel Hostivice
  Foto hotelu Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné…
  hotely Praha západ

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 92 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.