Hotel Farma Vysoká Chrastava


Hotel Farma Vysoká

Vysoká 9, Chrastava
ubytování v okrese Liberec
Foto Hotel Farma Vysoká

Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení.

Pokoje v hotelu

Masivní a dubový nábytek, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové kabelové připojení rychlostí 6Mb, televize. Nekuřácká restaurace s krbem a barem, letní terasa, dětský koutek, internetový koutek, školící místnost, taneční sál v horním patře pro oslavy - s barem, krbem, wifi připojením a kompletní zvukovou aparaturou pro amatérské večírky, dětské pískové hřiště, půjčovna kol.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Farma Vysoká stravování

Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé. Více v sekci Restaurace.

Popis okolí hotelu, Chrastava a Jizerské hory

Farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti osady Vysoká, spadající pod město Chrastava, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Cesta do Liberce autem trvá cca 12 min. Vysoká je svou unikátní polohou právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Z jejích luk se nám jako na dlani otvírá rozhled na tři různá pohoří, Ještědské, Lužické a Jizerské, uzavírající horizont smrkovými lesy ze severní strany. K farmě vede cyklostezka a turistická stezka. Její pastviny jsou ekologicky obhospodařovány. Polsko je pouhé 4km vzdálené a nekonečně otevírající se obzory poskytují výhled na všechna tři pohoří i státy najednou (Česko, Polsko, Německo).

Řekne se Chrastava, Jizerské hory, ale kde Hotel Farma Vysoká hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Farma Vysoká Vysoká 9 Chrastava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Unsere Reitenhalle gehört zu den größten Hallen der Tschechischen Republik und ist zur Veranstaltung von Springturnieren, Reiterausbildungen, Pferdeausstellungen, Pferdeschau, Versteigerungen usw. geeignet.

Zum erstenmal, im Dezember 2004 haben wir eine große Weihnachtsvorschau der Reiter und Ihrer Pferde mit Begleitprogramm besonders für Kinder organisiert und die Teilnahme war mehr als 400 Zuschauer.


Ceník ubytování Hotel Farma Vysoká

Hotel Farma Vysoká zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Liberec, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Farma Vysoká

Hotel Farma Vysoká recenze na ubytování Chrastava

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Farma Vysoká kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Farma Vysoká na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Farma Vysoká můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Farma Vysoká z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Farma Vysoká

Adresa a kontakt na Hotel Farma Vysoká
Vysoká 9
463 31 Chrastava


ev.č.529 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Farma Vysoká a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Farma Vysoká je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Farma Vysoká je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 87 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.