Hotel Praha Liberec


Hotel Praha Liberec

Železná 2/1, Liberec
ubytování v okrese Liberec
Foto Hotel Praha Liberec

Renovovaný hotel Praha vybudovaný roku 1905 v jedinečném secesním stylu najdete v historickém centru krajského města Liberce.

Nabízíme ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 63 míst. Všechny pokoje jsou na úrovni 3* - vybavené TV + SAT, telefon, WIFI a vlastním sociálním zařízením.

Hotel Praha poskytuje služby při pořádání společenských akcí a slavností, zajišťuje celoročně v Liberci a na okolních horách provozování turistických a sportovních aktivit. Hosté mohou využít kavárnu, cukrárnu a snídaňovou restauraci.

K nejvýznačnějším hostům po roce 1989 se řadí pan Václav Havel, pan Václav Klaus a řada umělců a význačných osobností kulturního i obchodního světa.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita je 63 lůžek. 20 dvojlůžkových pokojů, z toho tři pokoje s možností přistýlky, 5 jednolůžkových pokojů, 2 třílůžkové pokoje, 3 apartmány pro 2 osoby, 3 Junior suite pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny soicálním zařízením, TV/SAT, Wifi a telefonem s přímou volbou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Praha Liberec stravování

Kavárna v přízemí nabízí příjemné posezení, v 1. patře se nachází snídaňová restaurace.

Popis okolí hotelu, Liberec a Jizerské hory

Město Liberec nabízí širokou škálu sportovního i kulturního vyžití. Navštivte muzeum, divadlo, radnici. Pěknou procházkou nedaleko od centra se dostanete do ZOO, Botanické zahrady. Na Ještěd tramvají a lanovkou, nebo pěší túrou.

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Hotel Praha Liberec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL PRAHA Liberec Železná 2/1 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Nejjednodušší je doprava vlastním automobilem a při použití navigace zadat ulici Kostelní, která přivede návštěvníka přímo k bráně parkoviště hotelu nebo ulice Železná /Liberec/, směřující k hlavnímu vchodu hotelu.

K našemu hotelu se dobravíte též MHD (autobus, tramvaj - zastávka Šaldovo náměstí).

Doplňující informace

Dětská postýlka k zapůjčení za 150 Kč. Parkování je za hotelem a přístup je přímo do recepce. Kapacita parkoviště je však omezená a rezervace míst není možná.

Služby při ubytování

Hotel Praha Liberec Liberec Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, zdravotní středisko 50 m od hotelu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 20 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 160 Kč, půjčovna dvd 25 m od hotelu, parkoviště za poplatek 120 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 500 m od hotelu, v létě koupání venku - 500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 500 m od hotelu, zahrát bowling 200 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 2000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 2500 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 500 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 1000 m od hotelu, půjčovna sportovního vybavení je 2500 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 3500 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 1000 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Praha Liberec poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Praha Liberec nabízí: restaurace, bar, kavárna, cukrárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: divadlo 200 m od hotelu, kasíno, lázně - wellness 1000 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Praha Liberec

Hotel Praha Liberec zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Liberec, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Praha Liberec

Hotel Praha Liberec recenze na ubytování Liberec

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Praha Liberec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Praha Liberec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Praha Liberec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Praha Liberec z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Praha Liberec

Adresa a kontakt na Hotel Praha Liberec
Železná 2/1
460 01 Liberec


ev.č.886 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Praha Liberec a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Praha Liberec je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Praha Liberec je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 154 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.