Hotel Radnice Liberec


Hotel Radnice Liberec

Moskevská 11/7, Liberec
ubytování v okrese Liberec
Foto Hotel Radnice Liberec

Hotel Radnice Vám nabízí vysoký standart ubytování k dispozici jsou Vám apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje

Hotel Radnice, patřící neodmyslitelně k historickému centru města Liberce, byl otevřen v roce 1996. Nachází se jen několik desítek kroků od liberecké radnice a divadla F. X. Šaldy.
Hotel Radnice Vám nabízí vysoký standart ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. K dispozici jsou Vám apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 47 lůžek a s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou se sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, požárními detektory, zejména na přání hosta TV, SAT, minibarem, trezorem, internetovou Wi-fi, rychlovarnou konvicí, žehličkou, možností využití sauny, masáží, popřípadě jinými službami či vybavením předem domluveným. Hotel Radnice je připraven nabídnout naším hostům jen ty nejlepší služby. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, u nás si skutečně vyberete.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Hotel Radnice Liberec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL RADNICE Moskevská 10/11 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Radnice se nachází v samotném historickém centru města. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Klíčové umístění hotelu umožňuje hostům jak kulturní, tak i sportovní vyžití.

Služby při ubytování

Hotel Radnice Liberec Liberec Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, zdravotní středisko 500 m od hotelu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, obchodní centrum 200 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 70 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna 10 m od hotelu, kadeřnictví 350 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 700 m od hotelu, zacvičit ve fitness 500 m od hotelu, zahrát bowling 400 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 5000 m od hotelu, namazat tága, billiard je 400 m od hotelu, zacvičit si aerobik 350 m od hotelu, automat na šipky 350 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Radnice Liberec poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Radnice Liberec nabízí: restaurace, bar, zahrádka, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, noční klub 2000 m od hotelu, diskotéka 250 m od hotelu, kino 400 m od hotelu, divadlo 300 m od hotelu, solárium 250 m od hotelu, kasíno 150 m od hotelu, masáže 400 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Radnice Liberec

Hotel Radnice Liberec zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Liberec, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Radnice Liberec

Hotel Radnice Liberec recenze na ubytování Liberec

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Radnice Liberec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Radnice Liberec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Radnice Liberec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Radnice Liberec z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Radnice Liberec

Adresa a kontakt na Hotel Radnice Liberec
Moskevská 11/7
460 01 Liberec


ev.č.896 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Radnice Liberec a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Radnice Liberec je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Radnice Liberec je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 91 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.