Hotel U Jezírka Liberec


Hotel U Jezírka

Masarykova 438/44, Liberec
ubytování v okrese Liberec
Foto Hotel U Jezírka

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Nabízíme 80 lůžek, vlastní restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. Více na:

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Centrum města je od hotelu vzdálené 15 minut pěšky. Tenisové kurty jsou hned vedle Hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od Hotelu. Centrum babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z Hotelu dělat množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů.

Hotel nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným Kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu 60Kč. Hotel též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.

Pokoje v hotelu

Nabízíme 80 lůžek, převážně pak dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Náhledy pokojů na 

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel U Jezírka stravování

Především tradiční česká kuchyně. Vyhlášená je pak především naše svíčková a pivo Kvasnicový Konrád.

Popis okolí hotelu, Liberec a Jizerské hory

V bezprostřední blízkosti je ZOO a Botanická zahrada. Klidná část Liberce. Centrum 15 minut pěšky. Bazén 10 minut pěšky. K Ještědu pak nejlépe tramvají, která staví přímo před hotelem; cca 25 minut na konečnou tramvaje a 10 minut k lanovce.

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Hotel U Jezírka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U jezírka Masarykova 438/44 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Sídlíme na jedné z hlanvích tříd; cca 5 minut autem od centra.

Služby při ubytování

Hotel U Jezírka Liberec Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 80 osob, přednáškový sál, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 100 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel U Jezírka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, kongresy, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel U Jezírka nabízí: restaurace, bar, vinárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 600 m od hotelu, diskotéka 300 m od hotelu, divadlo 1200 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel U Jezírka

Hotel U Jezírka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Liberec, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel U Jezírka

Hotel U Jezírka recenze na ubytování Liberec

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Jezírka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Jezírka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Jezírka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Jezírka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel U Jezírka

Adresa a kontakt na Hotel U Jezírka
Masarykova 438/44
460 01 Liberec


ev.č.893 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Jezírka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Jezírka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Jezírka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 80 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.