Hotel Amálka Straškov


Hotel Amálka

Straškov 24, Straškov
ubytování v okrese Litoměřice
Foto Hotel Amálka
Hotel Amálka - rezervovat ubytování nyní

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness …je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit. Recepce je otevřena do 22:00.

Hotel Amálka vznikl rekonstrukcí hostince postaveného v devatenáctém století. V roce 1912 se hostinec rozšířil o jedno patro, které sloužilo jako taneční sál, později jako místní kino. V roce 2006 hostinec odkoupil rodák vesnice Straškov-Vodochody Luboš Kapitán, který celý objekt od základů zrenovoval, avšak zachoval původního ráz stavby. Byla zachována i tradice a atmosféra rodinného podniku.
Všechny pokoje hotelu Amálka jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, telefonem a minibarem. Možnost připojení k internetu, parkování u objektu.
Recepce je otevřena do 22:00 hodin.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Straškov

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness …je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit.

Řekne se Straškov, ale kde Hotel Amálka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Amálka Straškov-Vodochody 24 Straškov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Amálka Straškov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 36 osob, přednáškový sál, bezpečnostní schránka, pokojová služba, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, kadeřnictví 400 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, tělocvična či sportovní hala 300 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Amálka poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Amálka nabízí: restaurace, bar, pizzerie, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, lázně - wellness, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Amálka

Hotel Amálka recenze na ubytování Straškov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Amálka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Amálka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Amálka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Amálka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2483 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Amálka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Amálka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Amálka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Michle
  Foto hotelu V hotelu Michle je pro vás připraveno 31 pokojů, salonek pro slavnostní příležitosti o kapacitě 50…
  hotely Praha ubytování od 850 Kč
 • Hotel Krakonoš Rokytnice Nad Jizerou
  Foto hotelu Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části…
  hotely Semily ubytování od 650 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Alpský Hotel
  Foto hotelu Alpský hotel***+ okouzlí návštěvníky svou jedinečnou atmosférou a stylem připomínajícím typické horské hotely v Rakousku. Jeho velkou…
  hotely Trutnov ubytování od 1120 Kč v lokalitě Krkonoše

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 187 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.