Hotel Roosevelt Litoměřice


Hotel Roosevelt

Rooseveltova 962/18, Litoměřice
ubytování v okrese Litoměřice
Foto Hotel Roosevelt
Hotel Roosevelt - rezervovat ubytování nyní

Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Poskytujeme ubytování na jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Recepce poskytuje hostům aktuální kulturní a sportovní přehled. V hotelu není v současné době v provozu restaurace s kuchyní. V hotelové restauraci se podávají pouze alkoholické a nealkoholické nápoje.

Hotel Roosevelt je situován v klidné části města Litoměřic, zhruba 5 minut chůze od centra.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro hotelové hosty je k dispozici parkování v garáži (za poplatek) nebo na menším parkovišti (zdarma). Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Na vyžádání je možno objednat pokoj s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky. Celý interiér hotelu je nekuřácký. V hotelu je možnost bezplatně využít wi-fi internet. Hotel právem získal certifikaci "Cyklisté vítáni". Vzhledem k blízkosti Labské cyklostezky, je hotel Roosevelt tou nejlepší volbou pro hosty, kteří se rozhodnou strávit dovolenou na kolech.

Hotel je velice oblíben i obchodní klientelou. Variabilitou prostor je vhodný pro konání obchodních jednání, seminářů a konferencí.

Pokoje v hotelu

Nabízíme ubytování ve 32 pokojích, které jsou vybaveny koupelnami se sprchovým koutem a WC, telefonem. Na vyžádání je možno objednat pokoj s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Popis okolí hotelu, Litoměřice a Středohoří a Máchův kraj

V okolí kromě krás přírody, z nichž nejvíce vyniká hora Milešovka, se můžete vydat po stopách historie. V dosahu Litoměřic jsou také historická města Žatec a Louny, hrad Hazmburk, zámky v Ploskovicích, Libochovicích a Březnu, či Památník Terezín.

Hotel je v sezóně vyhledáván a oblíben cyklisty, jelikož je umístěn v blízkosti Labské cyklostezky.

V okolí města se nabízí možnost jízdy na koni, bowling, golf na terezínské kotlině u Litoměřic, letní kino, lyžařský vlek při dostatku sněhu 15 km od Litoměřic, lovy zvěře, koupaliště - Písečný ostrov, plavbu lodí či vyhlídkové lety nad Českým středohořím.

Řekne se Litoměřice, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Roosevelt hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Roosevelt Rooseveltova 962/18 Litoměřice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 300 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 300 m

Doplňující informace

Uzamčené parkoviště ZDARMA, není možno předem rezervovat. Úschova jízdních kol ZDARMA.


Fotogalerie ubytování Hotel Roosevelt

Hotel Roosevelt recenze na ubytování Litoměřice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Roosevelt kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Roosevelt na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Roosevelt můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Roosevelt z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.922 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Roosevelt a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Roosevelt je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Roosevelt je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Český Dvůr
  Foto hotelu Přímo uprostřed historického centra města Berouna Vás uvítá Hotel Český Dvůr, cenově výhodné ubytování v cenru…
  hotely Beroun ubytování od 450 Kč v lokalitě Křivoklátsko
 • Chateau St. Havel
  Foto hotelu Chateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč uprostřed anglického…
  hotely Praha
 • Hotel Smaltovna
  Foto hotelu Sport Club Smaltovna nabízí ubytování v moderních jedno a dvoulůžkových pokojích na klidném okraji Prahy v městské části Praha…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 110 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.