Sporthotel Patriot Úštěk


Sporthotel Patriot

Sídliště pionýrů 263, Úštěk
ubytování v okrese Litoměřice
Foto Sporthotel Patriot
Sporthotel Patriot - rezervovat ubytování nyní

Sporthotel Patriot je moderní budova situovaná v centru města Úštěk. Hotel vznikl rekonstrukcí bývalého nákupní střediska, která počala v roce 2003 a byla dokončena začátkem roku 2007. Hotel je díky svým komplexním službám vyhledávaným místem pobytu nejen pro turistickou, ale i obchodní a kongresovou klientelu.

Hotel skýtá velice mnoho sportovních a relaxačních vyžití. V přízemí budovy najdou hosté bowling bar, saunu, fitness, solárium, whirpool a konferenční sál. . V prvním patře se nachází velkokapacitní restaurace se zajímavě řešeným středovým barem.

Sporthotel Patriot se nachází v moderní budově situované v centru města Úštěk. Hotel je díky svým komplexním službám vyhledávaným místem pobytu nejen pro turistickou, ale i obchodní a kongresovou klientelu. Pokoje jsou kompletně vybaveny, jejich standard odpovídá kategorii ****. Celková kapacita hotelu Patriot je 55 lůžek.

Pokoje v hotelu

Každý host ve svém pokoji najde minibar, trezor, televizi se satelitním příjmem, telefon a internetový přístup. Každý pokoj má vlastní komfortně vybavenou koupelnu se sociálním zařízením. Většina hotelových pokojů má prostorný balkón nebo lodžii.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Sporthotel Patriot stravování

Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. V letních měsících jsou otevřeny tři venkovní terasy příslušející restauraci, kde je možnost konání garden party apod.

V naší restauraci se specializujeme na mezinárodní minutkovou kuchyni. V jídelním lístku vedle klasicky známých minutek můžete najít i naše speciality, které jinde určitě neochutnáte.

Popis okolí hotelu, Úštěk a Středohoří a Máchův kraj

Krajina kolem Úštěku je kopcovitá, s četnými lesy, kde je řada cyklostezek a rybníků, jimž dominuje jezero Chmelař se 67 ha. Úštěk leží zhruba 70 km severozápadně od Prahy a je znamenitým východiskem pro poznávání turistických míst severních Čech. V nejbližším okolí lze navštívit státní zámky Libochovice, Ploskovice, Velké Březno, Zákupy, Benešov nad Ploučnicí a hrady.

Řekne se Úštěk, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Sporthotel Patriot hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sporthotel Patriot Sídliště Pionýrů 263 Úštěk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Domácí mazlíčci hotelových hostů mají také samozřejmě přístup do našeho hotelu, malá plemena za 100, - Kč a velká plemena 200, - Kč na den.

Služby při ubytování

Sporthotel Patriot Úštěk Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, recepce 24 hodin, cateringové služby, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, zahrát bowling.

Zaměření ubytování v hotelu

Sporthotel Patriot poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, kongresy, rybaření při pobytu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Sporthotel Patriot nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium.


Fotogalerie ubytování Sporthotel Patriot

Sporthotel Patriot recenze na ubytování Úštěk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sporthotel Patriot kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sporthotel Patriot na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sporthotel Patriot můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sporthotel Patriot z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2238 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sporthotel Patriot a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sporthotel Patriot je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sporthotel Patriot je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Ontario Garni
  Foto hotelu Tříhvězdičkový Hotel Ontario Garni se nachází v lázeňském centru Karlových Varů v klidném a tichém prostředí přímo nad slavnou…
  hotely Karlovy Vary ubytování od 75 € v lokalitě Lázně
 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 142 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.