Hotel Oldřichův Dub Peruc


Hotel Oldřichův Dub

U Koupaliště 151, Peruc
ubytování v okrese Louny
Foto Hotel Oldřichův Dub
Moderně zrekonstruovaný hotel se nachází v malebném Debeřském údolí, v obci Peruc, 500 m od památného Oldřichova Dubu.
Hotel poskytuje ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím a satelitní televizí. Pokoje jsou velmi vkusně a moderně zařízeny a poskytují ubytovaným hostům dostatek klidu a pohodlí pro relaxaci a načerpání nových sil. Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 30 – 40 míst, která může sloužit nejen pro denní stravování, ale také pro pořádání svateb, rodinných oslav, přátelských setkání, firemních akcí a školení, rautů nebo banketů.
K příjemnému a pohodlnému posezení můžete využít i bar, jež nabízí klasické barové menu, včetně různých chuťovek. Tento prostor je jako jediný kuřácký.
Pro ty nejmenší hosty je zde připraven dětský koutek, kde se mohou děti skvěle zabavit.
Stravování:
V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, v případě zajmu máte možnost sjednání libovolného stravovacího režimu.
Na své si přijdou příznivci české kuchyně. Hosté mohou ochutnat z širokého výběru jídel.
V přehledném jídelním lístku naleznete vedle pokrmů z drůbeže, vepřového a hovězího masa i pokrmy z ryb, zvěřiny, nebo pro vegetariány jídla bezmasá.

Pokoje v hotelu

Ubytování nabízíme v 1 – 4 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Ceny ubytování jsou včetně snídaně v hotelové restauraci Do pokojů lze dodat dětskou postýlku. Pokoj č. 1 novomanželský apartmán. K dispozici je dvojlůžko, vlastní koupena s rohovou vanou a sprchovým koutem, vlastní toaleta. Pokoj č. 2. K dispozici je dvojlůžko a dvě samostatná lůžka, vlastní koupena s rohovou vanou, vlastní toaleta. Pokoj č. 3 a č. 4. K dispozici jsou dvě samostatná lůžka a přistýlka, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta. Pokoj č. 5. K dispozici jsou čtyři samostatná lůžka, vlastní koupena s rohovou vanou, vlastní toaleta. Pokoj č. 6. K dispozici je dvojlůžko a jedno samostatné lůžko, vlastní koupena s rohovou vanou a sprchovým koutem, vlastní toaleta. Pokoj č. 7. K dispozici je dvojlůžko, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta. Pokoj č. 8 K dispozici je jedno samostatné lůžko a přistýlka, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta. Pokoj č. 9.           K dispozici je jedno samostatné lůžko, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta. Pokoj č. 10. K dispozici je dvojlůžko, vlastní sprchový kout, vlastní toaleta. č Pokoj č. 11. K dispozici je dvojlůžko a dvě samostatná lůžka, vlastní koupena se sprchovým koutem, vlastní toaleta.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Hotel Oldřichův Dub stravování

Restaurace nabízí snídaně pro hotelové hosty obědy a večeře – široká nabídka klasických jídel české kuchyně a specialit. Kapacita restaurace je 30 – 40 míst. Restaurace je předurčena pro pořádání rodinných oslav, rautů, banketů a ostatních firemních a společenských akcí Bar s kapacitou 25 – 30 míst v pohodlném klubovém posezení, je vhodný také pro firemní prezentace a obchodní jednání nabízíme klasické barové menu, včetně různých chuťovek tento prostor je jako kuřácký

Popis okolí hotelu, Peruc a Středohoří a Máchův kraj

Obec Peruc Peruc se do povědomí veřejnosti Peruc zapsala romantickou pověstí o setkání knížete Oldřicha a prosté dívky Boženy, z jejichž svazku se narodil Břetislav díky němuž vládli Přemyslovci dalších 300 let. Historie zanechala v Peruci nemálo historických památek. Nejvíce vyhledávaná je zastřešená pseudogotická Boženina studánka a mohutný Oldřichův dub, který je starý 1000 let (objem kmene v patě stromu je 970 cm). V roce 2005 mu byl udělen Nadací partnerství v Programu Strom života titul Strom hrdina. Svažité návsi dominuje kostel sv. Petra a Pavla, postavený r. 1725 P. P. Columbanim. Naproti němu se rozkládá trojkřídlý patrový zámek, jehož rokokovou přestavbu původního sídla prováděl v letech 1694 – 1724 italský stavitel Antonio Porta. Po jeho smrti práce dokončil v letech 1760 – 1770 Petr Pavel Columbani. Sloupové schodiště v oválné vstupní hale zámku je bohatě vyzdobeno sochami andílků – světlonošů z dílny I. F. Platzera z doby kolem roku 1170. V jižním křídle zámku je v letních měsících otevřena Pamětní síň Emila Filly, který zde trávil poslední roky svého života a zdejší krajinu velmi miloval. V zámecké zahradě je otevřeno Muzeum české vesnice, které bylo vybudováno ze staré barokní sýpky z konce 18. století. Zde jsou uchovány staré zemědělské stroje, různé nářadí, nástroje a předměty, které byly odedávna součástí života na českém venkově, ale také loutkové divadélko a stará školní třída. Nenapodobitelná je Krásná (Čechova) vyhlídka uprostřed blízkého lesa, kde se otevírá pohled na panorama Českého středohoří. Zde vznikaly kromě krásných obrazů Emila Filly i Čechovy verše. Na místním hřbitově je pochován (novoklasicistní kaple nad hrobkou) páter František Daneš, kněz, vlastenec a pedagog, který byl v 19. století vůdčí osobou kulturního, společenského i politického života v Peruci. Perucká fara se stala za jeho působení místem schůzek našich předních buditelů a vlasteneckých politiků, předních mužů českého kulturního a společenského života, např. K. H. Borovský, Fr. Palacký, W. W. Tomek, Sv. Čech, F. L. Rieger, K. Sabina, L. Čelakovský, J. V. Frič a další. Obec Peruc leží v nadmořské výšce 356 m a náleží k ní 6 místních částí: Černochov, Hřivčice, Pátek, Stradonice, Radonice nad Ohří aTelce.

Řekne se Peruc, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Oldřichův Dub hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Oldřichův Dub U Koupaliště 151 Peruc. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu
Přijet k nám můžete osobním automobilem od Prahy nebo od Chomutova po silnici č. 7, kde v obci Třebíz odbočíte na silnici č. 237, směr Klobuky, Telce a Peruc. Směr od Libochovic je po silnici č. 237 na Poplze, Evaň a Peruc.
Pokud se vydáte vlakem, vystoupíte na nádraží v Peruci. Hotel je vzdálen cca 2 km od nádraží. Pokud nám dáte informaci o hodině Vašeho příjezdu, můžeme Vás od nádraží do hotelu dopravit.
Cestování autobusem je možné přes Louny do Peruce. Zastávka je cca 50 m od hotelu

Fotogalerie ubytování Hotel Oldřichův Dub

Hotel Oldřichův Dub recenze na ubytování Peruc

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Oldřichův Dub kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Oldřichův Dub na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Oldřichův Dub můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Oldřichův Dub z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Oldřichův Dub

Adresa a kontakt na Hotel Oldřichův Dub
U Koupaliště 151
43907 Peruc


ev.č.2505 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: České středohoří

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Oldřichův Dub a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Oldřichův Dub je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Oldřichův Dub je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Eurohotel
  Foto hotelu Eurohotel Garni se nachází nedaleko obchodního a lázeňského centra města Karlovy Vary. Dobré spojení zajišťuje blízkost…
  hotely Karlovy Vary ubytování od 1100 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Bohemians
  Foto hotelu Hotel Bohemians se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním…
  hotely Praha ubytování od 1700 Kč
 • Dalibor
  Foto hotelu Vila z roku 1930 je dependancí lázeňského hotelu Běhounek, se kterým je spojena krytým koridorem. Svým…
  hotely Karlovy Vary ubytování od 52 € v lokalitě Lázně

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 165 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.