Hotel U Daliborky Louny


Hotel U Daliborky

Hilbertova 58, Louny
ubytování v okrese Louny
Foto Hotel U Daliborky
Hotel U Daliborky - rezervovat ubytování nyní

Hotel U Daliborky se nachází v příhradebním bloku situovaném severně od náměstí. Nabízíme Vám možnost ubytování v 6ti pokojích (15 lůžek).

Hotel má kapacitu 6 pokojů (15 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, WC, sprchovým koutem nebo vanou, sušičem na vlasy. Standardně je vybaven TV+SAT, internetovým připojením WIFI a bezpečnostním safem. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka. Samozřejmě nabízíme možnost vyprání a vyžehlení prádla.

Pokoje v hotelu

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, WC, sprchovým koutem nebo vanou, sušičem na vlasy. Standardně je vybaven TV+SAT, internetovým připojením WIFI a bezpečnostním safem. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Louny a Středohoří a Máchův kraj

Hotel se nachází na úpatí Českého středohoří.

Řekne se Louny, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel U Daliborky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U Daliborky Hilbertova 58 Louny. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel U Daliborky Louny Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 32 osob, přednáškový sál, informační služba, zdravotní středisko 1500 m od hotelu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště 20 m od hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1300 m od hotelu, v létě koupání venku - 700 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zacvičit ve fitness, zahrát bowling 1000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala 1400 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu, namazat tága, billiard je 800 m od hotelu, tenisovou halu máme 1200 m od hotelu, zacvičit si aerobik, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 10000 m od hotelu, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel U Daliborky poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel U Daliborky nabízí: restaurace, vinárna, kavárna, zahrádka, sklípek.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, noční klub, diskotéka, dětské hřiště, kino 200 m od hotelu, divadlo 300 m od hotelu, solárium, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel U Daliborky

Hotel U Daliborky recenze na ubytování Louny

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Daliborky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Daliborky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Daliborky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Daliborky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2635 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Daliborky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Daliborky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Daliborky je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Srní
  Foto hotelu Hotel leží uprostřed největšího rekreačního centra Šumavy – Srní. Značené turistické cesty zavedou návštěvníky ze…
  hotely Klatovy ubytování od 1710 Kč v lokalitě Šumava
 • Hotel Duo Praha
  Foto hotelu Jen těžko budete hledat kvalitní ubytování za příznivou cenu jinde než v hotelu DUO****. Hotel s téměř…
  hotely Praha ubytování od 1790 Kč
 • Hotel Dlouhé Stráně
  Foto hotelu Hotel Dlouhé Stráně leží na okraji lesa v nadmořské výšce 600 m. n. m. Poskytuje zázemí jak…
  hotely Šumperk ubytování od 800 Kč v lokalitě Jeseníky

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 253 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.