Hotel Bat Mladá Boleslav


Hotel Bat

Foto Hotel Bat
Hotel Bat - rezervovat ubytování nyní

Hotel BAT Mladá Boleslav se nachází v klidné části města. Pokud hledáte soukromí a klid, tak je náš hotel určen pro Vás. Zaručujeme Vám úplné soukromí v hotelu a hotelové restauraci, která slouží výhradně hotelovým hostům. Hotel je provozován s osobním přístupem ke každému hostu. Celý hotel je určen pouze pro hotelové hosty, případně jejich návštěvy. Díky malé kapacitě hotelu se veškeré úsilí vyvíjí ke spokojenosti hostů.

V ceně pokojů je zahrnuta snídaně, parkování v hotelovém areálu, Wifi internet (zdarma), venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a protiproudem. Hotelový hosté mohou využít dvou venkovních grilů, které se nacházejí na terase hotelové restaurace a v okrasné zahradě. Hotelovým hostům zaručujeme absolutní soukromí.

Pokoje v hotelu

Ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích. Vybaveno manželskou postelí s ortopedickou zdravotní matrací. Vybavení pokojů: TV, SAT, Trezor, Wifi Internet (zdarma), fén, WC, tři pokoje s vanou, čtyři pokoje se sprchovým koutem. Jeden pokoj vybaven hydro-masážní vanou. Při větším počtu hotelových hostů grilování zdarma. .

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Bat stravování

Hotelová Restaurace je určena pouze pro hotelové hosty. Otevírací doba pondělí až pátek od 18:00 do 21:00. Sobota a neděle zavřeno. Restauraci lze pronajmout na pořádání školení, podnikových nebo soukromých večírků, narozeninových oslav, rodinných oslav, svateb, rautů a smutečních hostin. S možností grilování a po dohodě s využitím venkovního bazénu.

Řekne se Mladá Boleslav, Střední Čechy, ale kde Hotel Bat hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Bat 27513 Mladá Boleslav. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Bat

Hotel Bat recenze na ubytování Mladá Boleslav

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Bat kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bat na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bat můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bat z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3119 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Bat a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Bat je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Bat je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely