Hotel Malý Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou


Hotel Malý Pivovar

Klášter Hradiště nad Jizerou 22, Klášter Hradiště nad Jizerou
ubytování v okrese Mladá Boleslav
Foto Hotel Malý Pivovar
Hotel Malý Pivovar - rezervovat ubytování nyní

Hotel Malý Pivovar se nachází v historickém komplexu z 12. století, který leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou jen 3 km od dálnice Praha - Liberc.

Hotel Malý Pivovar se nachází v historickém komplexu z 12. století, který leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou v těsné blízkosti pivovaru Klášter, 3 km od dálnice Praha - Liberec.

Ubytovaní hosté mají k dispozici Wi-Fi připojení a parkoviště přímo u objektu. HOTEL MALÝ PIVOVAR **** je svou polohou křižovatkou obchodních cest. Nachází se nedaleko rychlostní silnice R 10 spojující Prahu s Libercem, stejně tak i silnici I/16 směřující na východ Čech, či I/38 vedoucí na Vysočinu. Díky této své jedinečné poloze, nejmodernějšímu technickému vybavení a ochotnému a profesionálnímu personálu je ideálním místem pro pořádání svateb, konferencí, firemního školení či obchodních schůzek.

Komplex HOTELU MALÝ PIVOVAR **** nabízí netradiční historické prostory pro tato jednání. Sály jsou vybaveny stylovým a kvalitním zařízením tak, abychom uspokojili veškeré Vaše požadavky. Zároveň se nachází v klidném prostředí zaručující absolutní diskrétnost Vašich setkání. Hotel je vybaven obřadní místností a mostem pro konání venkovních obřadů.

Hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti, je v našem hotelu k dispozici wellness centrum vybavené bazénem o délce 13 m, dětským brouzdalištěm se skluzavkou, velkou vířivkou, finskou saunou a prostorem pro individuální masáže. Nechybí ani pivní lázně s vinikajícím pivem Klášter a prostor pro masáže ve dvou.

Pro pořádání sportovně-relaxačních pobytů pro ženy a muže je k dispozici také tělocvična o velikosti 80 m2 s odpruženou podlahou.

Pokoje v hotelu

Komfortní hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Působí velice útulně a měly by uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny prostornými postelemi s možností jejich oddělení (twin), minibarem, trezorem, LCD televizorem s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Malý Pivovar stravování

Součástí hotelu je středověká restaurace Skála vysekaná mnichy ve skále ve 12. století, která je otevřena každý den od 11.30 do 23:00. Její prostředí a speciality ocení každý gurmán, který si chce pochutnat na dobrém obědě nebo věčeři.

Snídaně je hostům podávána každý den v hotelové restauraci. Zázemí restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 100 hostů, a proto je i ideálním místem pro slavnostní nebo pracovní obědy a především svatební hostiny. Součástí hotelové restaurace je i samostatný salónek pro 24 (30) hostů. Svou atmosférou se restaurace hodí ke všem společenským událostem.

Hotelová restaurace s historickými interiéry je jako stvořená pro svatební hostinu. Nachází se ve stejné budově jako obřadní místnosti a hotelové pokoje. V prostorech hotelové restaurace nechybí ani místo pro taneční parket a hudební doprovod.

Popis okolí hotelu, Klášter Hradiště nad Jizerou a Český ráj

Ubytování se nachází v oblasti, kde se protíná oblast Českého ráje a Máchova kraje. Je ideální oblastí, kde se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. V okruhu 15 minut jízdy autem také narazíte na několik národních přírodních rezervací. V okruhu do 25 km od hotelu se náchází velké množství hradů a zámků. Jmenovitě: Sychrov, Mnichovo Hradiště, Bezděz, Kost, Humprecht, Hrubí Rohozec, Valečov atd. Za zmínku určitě stojí i muzeum AUTO ŠKODA. V těsné blízkosti hotelu je velmi pěkné koupaliště s tenisovými kurty. Přímo nad hotelem, jako hrad, se nachází historií protkaný monumentální pivovar Klášter.

Řekne se Klášter Hradiště nad Jizerou, Český ráj, ale kde Hotel Malý Pivovar hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Malý Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou 22 Klášter Hradiště nad Jizerou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

HOTEL MALÝ PIVOVAR **** je svou polohou křižovatkou obchodních cest. Nachází se nedaleko rychlostní silnice R 10 spojující Prahu s Libercem, stejně tak i silnici I/16 směřující na východ Čech, či I/38 vedoucí na Vysočinu. Hotel je vzdálen 3 km od dálnice Praha - Liberec

Doplňující informace

Jste-li vášnivými hráči golfu, pak hotel MALÝ PIVOVAR **** zaujímá pro Vás strategickou polohu mezi několika (čtyřmi) hřišti.

Dvě hřiště se nachází v kraji Středočeském a dvě hřiště v kraji Libereckém. Ať už si vyberete kterékoliv z nich, bude to správná volba. Hřiště jsou koncipována tak, aby si na nich skvěle zahráli hráči od začátečníků až po mistrovské kategorie.


Fotogalerie ubytování Hotel Malý Pivovar

Hotel Malý Pivovar recenze na ubytování Klášter Hradiště nad Jizerou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Malý Pivovar kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Malý Pivovar na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Malý Pivovar můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Malý Pivovar z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3130 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Malý Pivovar a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Malý Pivovar je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Malý Pivovar je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Apartmán Schovánek
  Foto hotelu Apartmány se nachazí 80m od sedačkove lanovky na Rýžovišti v Harrachově. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování,…
  hotely Semily ubytování od 1500 Kč
 • Hotel Budweis
  Foto hotelu HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše.…
  hotely České Budějovice ubytování od 2100 Kč
 • Hotel Atlas
  Foto hotelu Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu…
  hotely Benešov ubytování od 990 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 165 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.