Hotel Loučky Litvínov


Hotel Loučky

K Loučkám 1700, Litvínov
ubytování v okrese Most
Foto Hotel Loučky
Hotel Loučky - rezervovat ubytování nyní

Hotel uprostřed zeleně

Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Mostu a Krušných hor, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Pokoje v hotelu

Nabízíme pokoje dvou kategorií. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu jsou to dvoulůžkové, třílůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány. Ve tříhvězdičkovém penzionu pouze dvoulůžkové pokoje s malou koupelnou, kromě pokojů č. 9+10, které mají společnou velkou koupelnu s vanou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Loučky stravování

Součástí areálu je restaurace s venkovní i prosklenou terasou.

Řekne se Litvínov, Krušné hory, ale kde Hotel Loučky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Loučky Máchova 1727 Litvínov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Loučky Litvínov Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, pokojová služba, půjčovna dvd v hotelu, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku - 1500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1500 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 6000 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 200 m od hotelu, tenisovou halu máme 1500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Loučky poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Loučky nabízí: restaurace 50 m od hotelu, zahrádka, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření.


Fotogalerie ubytování Hotel Loučky

Hotel Loučky recenze na ubytování Litvínov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Loučky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Loučky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Loučky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Loučky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.932 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Loučky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Loučky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Loučky je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Purkyně
  Lázeňský dům Purkyně se nachzí přímo v historickém lázeňském centru u proslulých kolonád Vřídelní, Tržní, Zámecké a Mlýnské.…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Faust
  Foto hotelu Poloha hotelu Faust je výhodná, nachází se v blízkosti středu města Děčína u Zámeckého rybníka. Dovolujeme si…
  hotely Děčín
 • Hotel Dakol
  Foto hotelu Hotel Dakol se nachází v klidném a krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné.…
  hotely Karviná

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 140 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.