Hotel Bonato Náchod


Hotel Bonato

Lázeňská 102, Náchod
ubytování v okrese Náchod
Foto Hotel Bonato
Hotel Bonato - rezervovat ubytování nyní

Hotel Bonato se nachází v lázeňské zóně na okraji Náchoda při hlavní tranzitní trase do Polska. Jeho poloha i dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci.

Součástí Hotelu Bonato je restaurace s 80 místy u stolů, tanečním parketem a podiem pro hudbu, zde se dají uspořádat společenské akce až pro 120 osob. Součástí hotelu je také salonek Hexagon pro 12 osob. Kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Dále můžete navštívit tzv. Zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem. V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před hotelem - Zahrádka s 28 místy a k dispozici je také Zahradní altánek s grilem. Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem, imobilní občané mohou využívat celé přízemní patro budovy.

Pokoje v hotelu

Hotel Bonato nabízí ubytování v několika druzích pokojů od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Celková kapacita objektu je 25 pokojů a více než 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se sat. programy, rádiem a telefonem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Náchod a Adršpašsko a Broumovsko

Ratibořice - babiččino údolí, komplex Teplicko-adršpašských skal, vojenská pevnost Dobrošov, přehradní nádrž Rozkoš, zámky Nové Město nad Metují, Náchod, klášter v Broumově, dřevěný starobylý kostelík ve Slavoňově a další zajímavosti se nalézají v blízkém okolí, převážně na turistických trasách a cyklostezkách. Město Náchod nabízí dostatek kulturních, sportovních i společenských aktivit, divadlo, koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, tenisové kurty a pod.

Řekne se Náchod, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Hotel Bonato hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Bonato Lázeňská 102 Náchod. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Bonato Náchod Vám nabízí při pobytu následující služby: přednáškový sál, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, internet, cateringové služby, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 100 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Bonato nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Hotel Bonato

Hotel Bonato recenze na ubytování Náchod

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Bonato kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bonato na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bonato můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bonato z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1129 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Bonato a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Bonato je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Bonato je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 138 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.