Hotel Javor Adršpach


Hotel Javor Adršpach

Dolní Adršpach 10, Adršpach
ubytování v okrese Náchod
Foto Hotel Javor Adršpach

Hotel je umístěn cca 200 metrů od Adršpašského skalního města. Je dosažitelný jak automobilem, tak autobusem a vlakem.

K dispozici nadstandardní ubytování v pokojích a apartmánech, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+SAT. Hostům je k dispozici hotelová restaurace s otevřeným ohništěm, bar, připojení WiFi, seminární místnost, salónek, dětské hřiště, parkoviště přímo u hotelu a venkovní posezení pod javory s výhledem na Adršpašské skalní město.

Pokoje v hotelu

Hotel Javor nabízí 4 druhy pokojů. Klasické dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové mezonetové apartmány, čtyřlůžková jednopodlažní studia a čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvě studia a jeden apartmán mají k dispozici terasu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Javor Adršpach stravování

Hotelová restaurace je otevřena každý den od 10,00 do 22,00 hodin a nabízí hostům výběr z širokého menu.

Popis okolí hotelu, Adršpach a Adršpašsko a Broumovsko

V blízkém okolí se nachází Adršpašské skalní město a nedaleko Teplické skalní město. Velmi známé jsou také Broumovské stěny, Ostaš a další. Také je možnost navštívit některé vojenské pevnosti v okolí, Jiráskův rodný dům v Hronově, zámky v Ratibořicích, Náchodě či Novém městě nad Metují, Babiččino údolí atd.

Řekne se Adršpach, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Hotel Javor Adršpach hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Javor Dolní Adršpach 10 Adršpach. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Za příplatek je možné zajistit přistýlku a ubytovat se i s domácím mazlíčkem za 300 CZK / noc.

Nabízíme možnost celodenního (i skupinového) stravování, firemních školení. sportovních soustředění, krátkodobých i dlouhodobých pobytů. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Při pobytech na jednu noc navýšení cen ubytování o 60, - až 70, - na osobu.

Služby při ubytování

Hotel Javor Adršpach Adršpach Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, procvičit horolezectví.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Javor Adršpach poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Javor Adršpach nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, jízda na koni, masáže.


Ceník ubytování Hotel Javor Adršpach

Hotel Javor Adršpach zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Náchod, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Javor Adršpach

Hotel Javor Adršpach recenze na ubytování Adršpach

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Javor Adršpach kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Javor Adršpach na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Javor Adršpach můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Javor Adršpach z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Javor Adršpach

Adresa a kontakt na Hotel Javor Adršpach
Dolní Adršpach 10
549 57 Adršpach


ev.č.4 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Javor Adršpach a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Javor Adršpach je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Javor Adršpach je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 105 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.