Hotel U Lip Trojanovice


Hotel U Lip

Lomná 170, Trojanovice
ubytování v okrese Nový Jičín
Foto Hotel U Lip
Hotel U Lip  - rezervovat ubytování nyní

Hotel U lip Trojanovice je situován v krásném horském prostředí Beskyd. Své služby Vám nabízí přímo pod horou Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta a kaplí Cyrila a Metoděje. Hotel je vzdálen jen cca 500m od lanové dráhy na Pustevny (1024 m n. m.), kde si na své přijdou milovníci turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Trojanovice, Beskydy - Valašsko, ale kde Hotel U Lip hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Lip Trojanovice 170 Trojanovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 250 m
Autobusové nádraží: 3500 m Centrum: 3500 m
Vlakové nádraží: 3500 m

Služby při ubytování

Hotel U Lip Trojanovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), uklidnit se při minigolfu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel U Lip poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel U Lip nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel U Lip

Hotel U Lip recenze na ubytování Trojanovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Lip kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Lip na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Lip můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Lip z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2176 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Lip a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Lip je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Lip je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 286 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.