Hotel Hanácký Dvůr Olomouc


Hotel Hanácký Dvůr

Selské náměstí 56, Olomouc
ubytování v okrese Olomouc
Foto Hotel Hanácký Dvůr
Hotel Hanácký Dvůr - rezervovat ubytování nyní

Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Nabízíme ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. K dispozici je jeden bezbarierový třílůžkový pokoj. Náš hotel se nachází v klidové zóně města Olomouce a přitom jen 2,5 km od hl. nádraží.

Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Pokoje Hotelu Hanácký Dvůr jsou vybaveny stylovým nábytkem, v jejich vybavení samozřejmě nechybí vlastní WC, sprcha, TV + SAT, telefon, rádio a Wi-Fi. Přízemí hotelu je bezbariérové. Dále jsou k dispozici dva salónky, které jsou vhodné pro školení, jednání a prezentace. K dispozici je také půjčovna koloběžek Kostka. Náš hotel se nachází v klidové zóně města Olomouce a přitom jen 2,5 km od hl. nádraží. Věříme, že Vás potěší recepce, která je našim hostům 24 hodin denně k dispozici.

Pokoje v hotelu

Útulné pokoje jsou vybaveny selským nábytkem televizí, rádiem, Wi-Fi signálem a každý má vlastní sociální zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Hanácký Dvůr stravování

V ceně ubytování je poskytována snídaně podávaná fomou bufetu, teplá i studená.

Řekne se Olomouc, Střední Morava, ale kde Hotel Hanácký Dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Hanácký Dvůr Selské náměstí 56 Olomouc. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Vzdálenost hotelu od nádraží ČD je cca 2,5 km, vzdálenost do centra Olomouce cca 3 km.

Služby při ubytování

Hotel Hanácký Dvůr Olomouc Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, bezbariérový přístup, recepce 24 hodin, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát bowling, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Hanácký Dvůr poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Hanácký Dvůr nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Hotel Hanácký Dvůr

Hotel Hanácký Dvůr recenze na ubytování Olomouc

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Hanácký Dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Hanácký Dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Hanácký Dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Hanácký Dvůr z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2516 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Hanácký Dvůr a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Hanácký Dvůr je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Hanácký Dvůr je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Gloria
  Foto hotelu City Partner Hotel Gloria je nově zrekonstruovaný hotel v blízkosti centra Prahy. Hotel svým hostům nabízí…
  hotely Praha ubytování od 30 €
 • Hotel Kristl
  Foto hotelu Hotel Kristl nabízí kvalitní a levné ubytování v klidném místě nedaleko centra města Pardubic v kategorii ** garni.…
  hotely Pardubice ubytování od 590 Kč
 • Hotel Agricola
  Foto hotelu Hotel je umístěn v klidné lokalitě lázeňského města, v pěší dostupnosti všech místních atraktivit. PŘI OBJEDNÁVCE DVOU…
  hotely Cheb ubytování od 1375 € v lokalitě Lázně

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 153 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.