Hotel NH Olomouc Congress


Hotel NH Olomouc Congress

Legionářská 1311/21, Olomouc
ubytování v okrese Olomouc
Foto Hotel NH Olomouc Congress
Hotel NH Olomouc Congress - rezervovat ubytování nyní

Hotel NH Olomouc Congress se nachází jen malý kousek od středu města a vyznačuje se moderní a stylovou atmosférou, což z něj činí jedinečnou stavbu v rámci České republiky.

Hotel nabízí 137 moderně a pohodlně zařízených pokojů nebo apartmá. Protože Hotel NH Olomouc Congress disponuje velkým počtem konferenčních místností a je propojen se sportovním centrem, představuje dokonalé místo pro jakýkoliv druh jednání nebo pro sportovní či incentivní akce.

Pokoje v hotelu

Pokoje a apartmány jsou stylově vymalované a komfortně vybavené moderním nábytkem a dřevěnou podlahou. Jsou plně klimatizované a vybavené bezdrátovým WiFi nebo kabelovým připojením na internet. Jejich součástí je dále i příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, trezore, minibare a televize. Každý pokoj má luxusně zařízenou koupelnu přístupnou z pokoje.

Pokoje typu Deluxe se nachází na nejvyšším patře hotelu a skýtají nejhezčí výhled do centra města nebo do klidné rekreační zóny. Ve společných prostorách je hostům po celou dobu pobytu k dispozici drobné občerstvení, káva a nealkoholické nápoje. Pokoje jsou vybaveny nadstandartním výběrem kosmetiky, župany a pantoflemi. Největší výhodou je pak volný vstup do fitness centra a vodní zóny v Omega sport centru, do kterého se hosté pohodlně dostanou spojovacím tunelem, který ústí přímo na recepci sportovního centra. Otevírací doba wellness je PO-PÁ 6:00 -22:00 a víkendy 7:00 -22:00. Děti do 6 let mají vstup do wellness zakázan, děti 6-12 let mohou do wellness přes týden do 17hod a o víkendu do 12hod.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel NH Olomouc Congress stravování

Nekuřácké prostředí restaurace Sal de Mar v přízemí hotelu se vyznačuje vynikajícím jídlem a výtečnými víny. Je báječným místem vhodným pro relaxaci po obchodním jednání nebo dokonalým prostředím pro romantický oběd nebo večeři.

Řekne se Olomouc, Střední Morava, ale kde Hotel NH Olomouc Congress hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: NH Collection Olomouc Congress Legionářská 1311/21 Olomouc. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel NH Olomouc Congress Olomouc Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, bezpečnostní schránka, pokojová služba, klimatizace, internet na pokoji.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, zahrát si squash nebo ricochet, uklidnit se při minigolfu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel NH Olomouc Congress nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Hotel NH Olomouc Congress

Hotel NH Olomouc Congress recenze na ubytování Olomouc

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel NH Olomouc Congress kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel NH Olomouc Congress na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel NH Olomouc Congress můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel NH Olomouc Congress z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2632 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel NH Olomouc Congress a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel NH Olomouc Congress je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel NH Olomouc Congress je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 119 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.