Zámek Šilheřovice


Zámek Šilheřovice

K Zámku 1, Šilheřovice
ubytování v okrese Opava
Foto Zámek Šilheřovice
Zámek Šilheřovice - rezervovat ubytování nyní

V roce 2008 Zámek Šilheřovice změnil svého majitele a byla zahájena jeho rozsáhlá rekonstrukce, a to nejen exteriéru, ale také interiéru. V současné době je zámek částečně přístupný veřejnosti pro konání komerčních akcí, hostin, svateb, recepcí, plesů apod. .

Historie zámku se datuje od konce 18. století, kdy rod Eichendorffů nechal na místě dřívější renesanční tvrze postavit Zámek Šilheřovice. Původně se jednalo o klasicistní zámek, který byl později pseudobarokně přestavěn. Od roku 1844 do roku 1945 bylo panství v majetku rodiny Rotschildů. Zámek obklopuje rozsáhlý anglický park se vzácnými dřevinami z celého světa a jedno z nejrozsáhlejších 18-ti jamkových golfových hřišť v ČR. V zámeckém parku se nachází také Lovecký zámeček, který slouží veřejnosti jako restaurace.

Budova zámku je trojkřídlá, jednopatrová s mansardovou nástavbou. Při dvorní straně je u každého křídla vedlejší, stejně vysoká budova s bohatě zdobenou fasádou. Celý objekt tak navozuje tvar písmene E s nádvořím, které slouží hostům jako parkoviště.

Vlastní budova zámku byla po roce 1945 využívána jako domov mládeže, hornické učiliště, později jako učňovské středisko a zámek byl do roku 2008 veřejnosti téměř nepřístupný.

Pokoje v hotelu

Využít můžete ubytování v nedalekém hotelu GOLF Šilheřovice, který nabízí ubytování ve 20 pokojích a jednom apartmánu. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky nebo dětské postýlky. Apartmán má dvě místnosti. Celková kapacita hotelu je 42 osob. Všechny pokoje i apartmán jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout), televizí se satelitním příjmem a videem. V celém hotelu je bezdrátové připojení na internet, které je zahrnuto v ceně ubytování. U hotelu je k dispozici parkoviště. Více informací naleznete na 

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Šilheřovice, Ostravsko - Slezsko, ale kde Zámek Šilheřovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámek Šilheřovice Zámecká 1 Šilheřovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Prostory zámku je možné využít jako konferenční prostory. K dispozici jsou 4 vzájemně propojené sály (taneční sál s barem, hlavní sál, boční sál a menší salonek s krbem), které jsou vhodné pro pořádání firemních školení, výukových seminářů či nejrůznějších kurzů. Stejně tak, jsou tyto reprezentativní prostory vhodné pro pořádání obchodních prezentací nebo tiskových konferencí, ale i pro méně formální příležitosti, jakými jsou firemní večírky, firemní večeře, rauty, bankety. Zámek je rovněž ideálním místem pro konání společenských akcí, jakými jsou rauty, bankety, galavečeře, zahradní párty, oslavy narozenin, vánoční párty apod. .

Služby při ubytování

Zámek Šilheřovice Šilheřovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 90 osob, parkoviště u hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.


Fotogalerie ubytování Zámek Šilheřovice

Zámek Šilheřovice recenze na ubytování Šilheřovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zámek Šilheřovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámek Šilheřovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zámek Šilheřovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámek Šilheřovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2630 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zámek Šilheřovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zámek Šilheřovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zámek Šilheřovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 111 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.