Garni Hotel Ostrava - Slezská Ostrava


Garni Hotel

Na Bunčáku 1114/2, Ostrava - Slezská Ostrava
ubytování v Ostravě
Foto Garni Hotel
Garni Hotel - rezervovat ubytování nyní

Hotel Garni se nachází uprostřed zeleně v klidné a tiché části Ostravy, v údolí sv. Trojice, ve vilové čtvrti jen 10 minut pěší chůze od centra města – Masarykova náměstí, 5 minut autem od Zoo, Ostravské univerzity, Slezskoostravského hradu, výstaviště Černá louka a 15 minut od gol­fového hřiště v Šil­heřovicích. Tuto čtvrť nechal postavit hrabě Wilczek ve 20. letech 20. stol. Ve všech pokojích a prostorách hotelu je k dispozici TV, telefon a vysokorychlostní WiFi internet (10 MB). Parkoviště se nachází v areálu hotelu za branou. K hotelu patří 4 tis. m čtverečních rozlehlá zahrada. Letiště Mošnov je vzdáleno cca 30 minut. Do malebných Beskyd je to jen 35 min. autem většinou po dálnici.

Hotel Garni nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených stylovým nábytkem, koupelnami s rohovými vanami nebo sprchami, toaletou, TV-SAT, telefony a vysokorychlostním WiFi internetem (10 MB) ve všech pokojích a prostorách hotelu. Ve všech pokojích hotelu je možná přistýlka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Ostrava - Slezská Ostrava, Ostravsko - Slezsko, ale kde Garni Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: GARNI hotel Na Bunčáku 1114/2 Ostrava - Slezská Ostrava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Garni Hotel Ostrava - Slezská Ostrava Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, pokojová služba, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -.

Zaměření ubytování v hotelu

Garni Hotel poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, romantické pobyty, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Garni Hotel nabízí: bar.


Fotogalerie ubytování Garni Hotel

Garni Hotel recenze na ubytování Ostrava - Slezská Ostrava

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Garni Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Garni Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Garni Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Garni Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1236 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Garni Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Garni Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Garni Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Rakovec
  Foto hotelu Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti…
  hotely Brno ubytování od 1490 Kč
 • Hotel Emerich
  Foto hotelu Hotel Emerich se nachízí přímo u sjezdovky lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a nabízí krásu Krkonoš, výborné lyžařské…
  hotely Trutnov ubytování od 1290 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Hotel Bellevue Karlovy Vary
  Foto hotelu Nástup na ubytování a ukončení pobytu Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od…
  hotely Karlovy Vary ubytování od 720 Kč v lokalitě Lázně

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 39 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.