Hotel City Ostrava Ostrava - Přívoz


Hotel City Ostrava

Macharova 105/16, Ostrava - Přívoz
ubytování v Ostravě
Foto Hotel City Ostrava
Hotel City Ostrava  - rezervovat ubytování nyní

Pěkně vybavený tříhvězdičkový hotel 5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava

Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, s WiFi připojením k internetu zdarma a vlastním sociálním zařízením. Nábytek je vyroben ze světlého přírodního masivu.

Do ceny pokoje lze zahrnout na přání hosta i snídani, která je podávána formou bufetu. Na vaše přání zajistíme praní a žehlení prádla do dvacetičtyř hodin. Hotelová recepce má k dispozici seif, fax, prodej drogistického zboží, alko a nealko nápojů, cigaret. Rádi poskytneme informační služby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Ostrava - Přívoz a Ostravsko - Slezsko

Ostravský region nabízí v současnosti širokou paletu kulturního i sportovního vyžití: sport, historie, kultura, příroda, balíčky zážitků

sport:

Nejpopulárnějąí sporty v Ostravě jsou stejně jako na většině míst České republiky fotbal a hokej. Tradiční kluby reprezentující Ostravu v nejvyšších soutěžích těchto sportů jsou FC Baník Ostrava a HC Vítkovice, jejichž zápasy můžete shlednout v důstojných stáncích fotbalu (Bazaly) a hokeje (Palác kultury a sportu Vítkovice). Z ostatních sportů má v Ostravě výsadní postavení golf, který je možno hrát na šilheřovickém golfovém hřišti (jedno ze čtyř oficiálních golfových hřišť v České republice).

Parametry golfového areálu v šilheřovicích: jamky: 18 par: 71 SSS: 70 délka: 5 809 m otevřeno: duben - říjen

Řekne se Ostrava - Přívoz, Ostravsko - Slezsko, ale kde Hotel City Ostrava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL CITY.CITY Macharova 16 Ostrava - Přívoz. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Spojení:
z mezinárodního letiště Praha Ruzyně po dálnici Praha-Brno-Ostrava
z letiště Mošnov (nedaleko od Ostravy)
5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava


Fotogalerie ubytování Hotel City Ostrava

Hotel City Ostrava recenze na ubytování Ostrava - Přívoz

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel City Ostrava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel City Ostrava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel City Ostrava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel City Ostrava z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1230 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel City Ostrava a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel City Ostrava je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel City Ostrava je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 73 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.