Hotel Max Ostrava - Přívoz


Hotel Max

Nádražní 839/186, Ostrava - Přívoz
ubytování v Ostravě
Foto Hotel Max
Hotel Max - rezervovat ubytování nyní

Hotel Max Šimek se nachází pouhých 300 metrů od vlakového nádraží v Ostravě a 10 minut chůze od Stodolní ulice se spoustou hospod a klubů. Recepce a kuchyně hotelu je otevřena non-stop. Všechny pokoje mají plazmovou televizi, vlastní koupelnu s masážní sprchou a bezplatné WiFi připojení k internetu. Parkovat lze zdarma před hotelem. Nejbližší autobusová zastávka je 100 metrů od hotelu.

Ubytování je k dispozici v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita našeho hotelu je 55 osob. Nově zrekonstruovaný interiér s přírodními motivy vytváří příjemnou domácí atmosféru. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem. Ve všech pokojích je možnost bezdrátového připojení k internetu prostřednictím Wi-Fi.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny pazmovou televizí, masážním sprchový koutem a WiFi připojením na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Max stravování

Hotel Max disponuje vlastní restaurací s domácí kuchyní s nepřetržitým provozem, k dispozici je také salónek s kapacitou pro 30 osob.

Popis okolí hotelu, Ostrava - Přívoz a Ostravsko - Slezsko

Blízko se nachází Stodolní ulice s pestrou škálou barů a nočním životem, navštívit lze Slezskoostravský hrad, vyhlídkovou věž Nové Radnice, důl Landek

Řekne se Ostrava - Přívoz, Ostravsko - Slezsko, ale kde Hotel Max hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Max Nádražní 839/186 Ostrava - Přívoz. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

300 metrů od hlavního vlakovho nádraží, 100 metrů zastávka autobusu a MHD, spojení- z letiště Mošnov, z mezinárodního letiště Praha Ruzyně po dálnici Praha-Brno-Ostrava


Fotogalerie ubytování Hotel Max

Hotel Max recenze na ubytování Ostrava - Přívoz

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Max kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Max na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Max můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Max z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1231 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Max a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Max je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Max je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 104 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.