Vista Hotel Ostrava Ostrava - Zábřeh


Vista Hotel Ostrava

Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava - Zábřeh
ubytování v Ostravě
Foto Vista Hotel Ostrava
Vista Hotel Ostrava  - rezervovat ubytování nyní

BEST WESTERN Hotel Vista Ostrava nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský RESTAURANT BUENA VISTA, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě. BEST WESTERN Hotel Vista nabízí 6 pokojů Deluxe, 27 pokojů Business a 50 pokojů Komfort. Pro Vaše pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny bezdrátovým internetovým připojením Wi-Fi, satelitní TV, telefonem pro přímé volání, minibarem, budíkem, WC, fénem a sprchovým koutem.

Pokoje v hotelu

BEST WESTERN Hotel Vista nabízí 27 pokojů Business a 50 pokojů Komfort. Pro Vaše pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny bezdrátovým internetovým připojením Wi-Fi, satelitní TV, telefonem pro přímé volání, minibarem, budíkem, WC, fénem a sprchovým koutem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Vista Hotel Ostrava stravování

Restaurant Buena Vista nabízí českou gastronomii v moderním pojetí doplněnou o sezónní speciality. Netradičním zážitkem jsou tématická pěti-chodová degustační menu připravená pod vedením Chef de Cuisine Cherif Oudjehani.

Popis okolí hotelu, Ostrava - Zábřeh a Ostravsko - Slezsko

Umístění hotelu v bezprostřední blízkosti ČEZ Arény, oddechové zóny „Bělský lesopark“ a aquaparku Ostrava-Jih zaručuje hostům dostatek sportovního i společenského vyžití při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

Řekne se Ostrava - Zábřeh, Ostravsko - Slezsko, ale kde Vista Hotel Ostrava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: BEST WESTERN Hotel Vista Kpt. Vajdy 3046/2 Ostrava - Zábřeh. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

BEST WESTERN Hotel Vista je umístěn na strategickém místě u hlavní dopravní tepny do Ostravy ze směru Brno, Praha a mezinárodního Letiště Leoše Janáčka. Pokoje jsou vybaveny nejen pro hosty, kteří cestují za obchodními povinnostmi, ale i pro ty, kteří hledají dlouhodobější ubytování ve standardní kvalitě za přiměřenou cenu.

Doplňující informace

Recepce s nepřetržitým provozem a prodejem drobného zboží. Internetové přípojky na pokojích. Taxislužby. Příjemné posezení v restauraci. Parkování vozidel přímo před hotelem za poplatek 50, - /auto/den. Samozřejmostí je možnost placení kreditními kartami (Visa Elektron, Visa, Master Card).

Služby při ubytování

Vista Hotel Ostrava Ostrava - Zábřeh Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 200 osob, přednáškový sál, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 300 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v hotelu

Vista Hotel Ostrava poskytuje ubytování zaměřené zejména na kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Vista Hotel Ostrava nabízí: restaurace, bar, pizzerie 500 m od hotelu, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 1000 m od hotelu, kino 1000 m od hotelu, divadlo 500 m od hotelu, masáže.


Fotogalerie ubytování Vista Hotel Ostrava

Vista Hotel Ostrava recenze na ubytování Ostrava - Zábřeh

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Vista Hotel Ostrava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Vista Hotel Ostrava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Vista Hotel Ostrava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Vista Hotel Ostrava z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1243 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Vista Hotel Ostrava a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Vista Hotel Ostrava je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Vista Hotel Ostrava je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 158 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.